Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 21:43, 04 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
KasiaLangier napisał(a)
Chciałam się przywitać, przeczytałam wątek z ciekawością i podziwem. Znalazłam tu wiele dobrych rad i inspiracji. Twój ogród jest bardzo subtelny i pełen wdzięku
Bardzo podobają mi się Twoje podpory na pnącza, czy można zapytać, gdzie takie można kupić?

Witam Cię serdecznie i dziękuję za miłe słowa. A Ty planujesz założyć swój wątek? Polecam, jeśli Jesteś w trakcie tworzenia ogrodu! Namiary na podpory wysyłam na priv. My dodatkowo zabezpieczyliśmy je powłoką antykorozyjną w sprayu do samochodów
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
AnnaCh 22:10, 04 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kurcze, a u mnie nic nie pocięte, nic nie pograbione... Porażka, kiedy ja zdążę? No nic, może jakoś dam radę?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 22:18, 04 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
O rany, Aniu, jakaś telepatia, czy co? Własnie siedzę i czytam twój wątek
Zdążysz, zdążysz, przecież cała wiosna przed nami, tylko ręce świerzbią
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Nowa12 22:28, 04 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
W zeszłym roku to miesiąc później się cięło to zdążysz spokojnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AnnaCh 22:39, 04 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Nie czytaj, mój wątek był bardzo mało ogrodowy i ogólnie mało wiedziałam co chciałam
Teraz już trochę lepiej, mam przynajmniej jakiś plan na tyły
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 22:46, 04 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Właśnie czytam planowanie tyłów z Asią Projektantką w roli głównej! Super, ciekawa jestem na czym stanęło. Dziś muszę skończyć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:38, 05 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Nowa12 napisał(a)
W zeszłym roku to miesiąc później się cięło to zdążysz spokojnie .

Dokładnie. Myślę, że to wczesne cięcie nie jest konieczne. Tylko wszystkich już ciągnie do ogrodu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
KasiaLangier 14:31, 05 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Witam Cię serdecznie i dziękuję za miłe słowa. A Ty planujesz założyć swój wątek? Polecam, jeśli Jesteś w trakcie tworzenia ogrodu! Namiary na podpory wysyłam na priv. My dodatkowo zabezpieczyliśmy je powłoką antykorozyjną w sprayu do samochodów


Bardzo dziękuję za namiary Wątek planuję założyć, ponieważ świetne są takie wspólne rozważania a ja dylematów mam mnóstwo Pierwszy i najważniejszy, to nie mam żadnych projektów na który mogłabym się oprzeć, oprócz mapki geodezyjnej i na razie nie jestem w stanie zrobić pomiarów w naturze: najpierw śniegi, a teraz udało mi się skręcić kostkę...przeraża mnie też, że całkiem nie potrafię rysować, nawet jeżeli w końcu zrobię te pomiary czyli i tu i tu noga ))) Pozdrawiam wiosennie chociaż w Częstochowie wieje i leje
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gruszka_na_w... 21:30, 06 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Odbierz priv.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Dragonka 19:13, 08 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Agatko, widzę, że porządki wiosenne już ruszyły. Dobrze czasem zająć się czymś tak pożytecznym, i efekt od razu widać i głowa odpoczywa

Zdrowia dla Taty życzę, niech siły mu szybko wracają : )
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies