Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

KasiaLangier 15:35, 23 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dużo się dzieje u Ciebie w ogrodzie, podziwiam, że tyle ogarniasz..obecne rabatki masz ślicznie dopracowane i..wielkie pole do popisu. Ciekawa jestem źródełka i zastanawiam się, jakie są sposoby, żeby takich źródełek nie demontować na zimę ?
Ja właśnie na liście prac do zrobienia w najbliższym czasie mam taki demontaż
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Brzozowadzie... 18:08, 23 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)


a ja tone, w weekend miałam ziemiste obcasy kilku centymetrowe, ziemia sie klei ciezo sadzic. juz nie mowie dopieraniu ubran. nie wiem czemu zawsze sie tak uwale jakbym w kopalni robila
chcialabym by sie ciut u nas podsuszylo, bo biale pieski sa czarne i na myjce kilka razy dziennie.

Weź nie żartuj! U nas trzeci tydzień ponad 20 stopni i lampa. Sucho jak pieprz. Wczoraj lałam cały ogród, jeszcze mi się to w październiku nie zdarzyło.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:09, 23 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)
Ale kobieto natrzaskałaś tych stron Kiedy ja to wszystko nadrobię
czytam,że źródełko będzie u Ciebie ? Bosko

A bo Cię wywiało na długo, zaraz idę do Cię
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:10, 23 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
KasiaLangier napisał(a)
Dużo się dzieje u Ciebie w ogrodzie, podziwiam, że tyle ogarniasz..obecne rabatki masz ślicznie dopracowane i..wielkie pole do popisu. Ciekawa jestem źródełka i zastanawiam się, jakie są sposoby, żeby takich źródełek nie demontować na zimę ?
Ja właśnie na liście prac do zrobienia w najbliższym czasie mam taki demontaż

Ja sama siebie podziwiam haha No nie wiem, jakiegoś powera dostałam ale już się kończy Co do demontażu - nic nie wiem jeszcze na ten temat, to będzie działka M, On lubi takie robótki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:12, 23 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziś w ramach relaksu po brzozowej orce porozsadzałam rośliny na mikrorabacie, szkielet już jest. I mnóstwo miejsca jeszcze zostało Wyszła wersja ekonomiczna, bo nawciskane tam miałam! Zobaczymy, coś tam jeszcze teraz dosadzę, reszta wiosną.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Misia 21:55, 23 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Weź nie żartuj! U nas trzeci tydzień ponad 20 stopni i lampa. Sucho jak pieprz. Wczoraj lałam cały ogród, jeszcze mi się to w październiku nie zdarzyło.


To niestety nie żarty, błotko na północy, i do tego jak do 15 kreski słupek rtęci dobije to jest radość oj zazdroszczę tej lampy
____________________
Misia - Między brzozami
galgAsia 07:16, 24 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie też raczej wilgotno - w tym m-cu spadło ponad 50l wody/m kw., przy temp. 18-20 jest nieźle, ziemia wilgotna głęboko. Błotka na szczęście nie ma. Trochę mnie ograniczają te deszcze, jeszcze trochę muszę zrobić przed zamknięciem sezonu, ale pokornie się na nie godzę (tak, jakbym mogła coś innego zrobić ), bo widzę, jakie niedobory wody są...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasia_CS 08:35, 24 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ALe gigantyczna ta rabata CI wyszła! Przestałam się dziwić liczbie doniczek, które się na niej zmieściły Nie mogę się doczekać Twojej wiosny!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 08:38, 24 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7393
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Weź nie żartuj! U nas trzeci tydzień ponad 20 stopni i lampa. Sucho jak pieprz. Wczoraj lałam cały ogród, jeszcze mi się to w październiku nie zdarzyło.


nie zartuje, raczej lekka zalamka. nawet nie da sie posiedziec w lezakowni bo wilgoc i ta mgla prawie przez caly dzien. jak sie uda 15 stopni to swieto lasu. moj ogrod zgniłek, wszystko brazowe. planuje wycinac byliny juz teraz.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 09:03, 24 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Misia napisał(a)


To niestety nie żarty, błotko na północy, i do tego jak do 15 kreski słupek rtęci dobije to jest radość oj zazdroszczę tej lampy

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie Ja nie pamiętam tak ciepłego i słonecznego października i choć jest wspaniale, to chciałabym choć jednego solidnego deszczu.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies