Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 20:34, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
To jesienne grabienie liści, to jedna z moich ulubionych czynności ogrodowych.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wiklasia 22:24, 28 paź 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ja z tych lubiących liście. Śmieję się, że zgrabiam małe fabryczki tlenu, które zakończyły produkcję.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
DorKa 08:38, 29 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
czyli jednak ze mną coś nie tędy tak myślałam!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 11:19, 29 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)
A ja uwielbiam spadające liście - no zabijcie mnie , ale widok liści na ziemi, szuranie liści pod stopami są dla mnie bardzo kojące .
A wiecie, że dziś jest Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów - kto wymyśla te dni?!?

Ja nie uwielbiam No chyba, że w parku, to mogę poszurać Bo w moim ogrodzie moje umiłowanie porządku bardziej mobilizuje mnie do zbierania liści niż jakaś specjalna atencja do tej czynności Ogólnie jak jest zimno, to ja lubię wino pić przy kominku. Ewentualnie dobrą nalewkę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:20, 29 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
To jesienne grabienie liści, to jedna z moich ulubionych czynności ogrodowych.

Haha, już kiedyś pisałam, że niewiele czynności ogrodowych traktujesz jako pracę i tym wygrywasz Po prostu wieczny aktywny relaks uprawiasz
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:21, 29 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Ja z tych lubiących liście. Śmieję się, że zgrabiam małe fabryczki tlenu, które zakończyły produkcję.

Następna Liście uwielbiam na drzewach, zwłaszcza zielone Na trawniku, w moim ogrodzie już mniej
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:22, 29 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)
czyli jednak ze mną coś nie tędy tak myślałam!

E tam, nie jest tak źle Dorcia, po prostu mega porządnicka Jesteś
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:23, 29 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wczoraj posadziłam symbolicznie 60 cebulek tulipanów i na tym zamierzam zamknąć ten sezon cebulowy Urobiłam się ostatnio w ogrodzie jak dziki osioł więc cebule posadzę za rok Poza tym zimno!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 11:25, 29 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Wczoraj posadziłam symbolicznie 60 cebulek tulipanów i na tym zamierzam zamknąć ten sezon cebulowy Urobiłam się ostatnio w ogrodzie jak dziki osioł więc cebule posadzę za rok Poza tym zimno!

Ja na razie odpuszcza sadzenie bo ziąb popołudniami straszny i już szybko ciemno się robi Te moje setki cebul zostawiam na niedzielę, bop zapowiadaja 15 stopni, to jakoś dam radę je wsadzić
____________________
mrokasia 11:27, 29 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Ja w tym roku nie posadziłam na razie ani jednej . Nie miałam czasu a teraz faktycznie zimno .
Liści nie mam dużo, z sąsiadkowej moreli wciągnęłam i przemieliłam odkurzaczem i poszły na kompost.
A do kominka i winka mam takie samo upodobanie w zimie . Jeszcze kocyk i dobra książeczka albo film i można jakoś przetrwać. Aaaa, w zimie lubię jeszcze gotować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies