Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 14:49, 03 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)


Ostatecznie padło na rdest himalajski Hortensja poszła do lasu, obok kuzynki.

Ooo, to tez fajny pomysł. A na który? Idę do Ciebie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:59, 03 paź 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A może susza? Bo wiesz, ja w tym roku mam nie przycięte i nadal kwitną, tylko gorzej wyglądają - stare żółte liście, suche stare kwiaty i w tym nowe kwiatostany Te co dałam radę przyciąć są w dobrej formie. Cyknęłabym coś ale leje.
U Ciebie też się tak sieją te podstawowe odmiany jarzmianek? Bo u mnie na potęgę. I jeszcze doczekałam się jakiejś własnej odmiany bo razem ze zwykłymi białymi rosną mi teraz takie leciutko różowe. Wszędzie je sobie roznoszę, bo uwielbiam.
Właśnie tak sobie myślę, że choiny jak się dobrze ukorzenią to dużo są w stanie przetrwać.
Muszę sprawdzić tą Chantily, bo nie znam, a Ty masz zawsze najfajniejsze żurawki


No to pewnie dobrze obstawiasz z jarzmiankami, za sucho mimo podlewania.
A jak będziesz chciała Chantily to ci zrobię sadzonki z moich Co prawda nie są aż tak żywotne jak Dark Secret czy Brownies, ale też nieźle sobie radzą
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 15:18, 03 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Bardzo chętnie! Te ciemne super się dzielą, pięknie i długo kwitną, wszędzie je wsadzam Nawet już popełniłam z nich mini obwódkę, wywaliłam w jednym miejscu penstemony, bo strasznie mi się kładą w cieniu i machnęłam te Dark Secret, one mi bardzo szybko przyrastają i bezproblemowo się dzielą. Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 15:48, 03 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ooo, to tez fajny pomysł. A na który? Idę do Ciebie


Zdjęć jeszcze nie ma, wieczorem wrzucę Seven Oaks Village - nazwę ma przepiękną
____________________
Sałatka pokrzywowa
Pszczelarnia 23:09, 03 paź 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aster rozkrzewiony z ciemiernikami - oto jest fajny pomysł do przeniesienia do mnie.

Choiny piękne!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magara 23:16, 03 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Pamiętam jak Toszka gdzieś napisała, że ogród po 3 latach zaczyna wyglądać, po pięciu osiąga dojrzałość, a po 10 trzeba kupić maczetę

Brakuje Toszki na O. Oczywiście miała rację
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 11:00, 04 paź 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Bardzo chętnie! Te ciemne super się dzielą, pięknie i długo kwitną, wszędzie je wsadzam Nawet już popełniłam z nich mini obwódkę, wywaliłam w jednym miejscu penstemony, bo strasznie mi się kładą w cieniu i machnęłam te Dark Secret, one mi bardzo szybko przyrastają i bezproblemowo się dzielą. Dzięki!


Zapisałam sobie
____________________
April April podbija las Mazowsze
MartaCho 12:43, 04 paź 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Magara napisał(a)

Brakuje Toszki na O. Oczywiście miała rację


Toszka potrafiła prosto między oczy walnąć swoją odpowiedzią i dosadną radą , ale zawsze miała rację! Też przy okazji ostatnich Waszych rozmów o schyłku O. o niej myślałam, że jej tu nam bardzo brakuje...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Mirka 13:20, 04 paź 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Magara napisał(a)

Brakuje Toszki na O. Oczywiście miała rację
Nie tylko Toszki brakuje ale i samej założycielki Ogrodowiska.Żadko już tu zagląda szkoda.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Brzozowadzie... 13:53, 04 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)


Zdjęć jeszcze nie ma, wieczorem wrzucę Seven Oaks Village - nazwę ma przepiękną

Też masz tak, że dla nazwy potrafisz kupić roślinę? Ja tak kiedyś nabyłam różę Rapsody in blue Ale niestety zmarzła mi w donicy.
Rdeścik wygląda obiecująco na fotkach, będę go u Ciebie testować
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies