Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Kamcia 19:37, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Hm, na ostatnim zdjeciu to srodek przeciwko larwom cmy... ale chyba nie to zdjęcie masz na myśli
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kim 19:40, 16 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ano niezanim napisałam to zdążyłaś już dodać dwa posty
Petarda nie kobieta hihihi
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kamcia 19:46, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Pewnie pytałaś o ten krzew:



To jest Aukuba. Nią sie ostatnio zachwycała Maja Popielarska w swoim programie. Ogólnie trudna do uprawy w ogrodzie w Polsce ale na Górnym Slasku powinna Ci sie bez problemu przyjąć. Moja teściowa . W moim klimacie jest zupelnie bezproblemowa. Nic przy niej nie robie.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kim 20:17, 16 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ooo... właśnie o to cudo pytałam
Zobaczę co piszą na jej temat , jest wyjątkowo urokliwa
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kamcia 20:44, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
To prawda. Rosnie powoli swoim tempem, jest zimozielona a w zimie ma owoce, ktore na poczatku wiosny przebarwiaja sie na czerwono. Jak sie dobrze przyjrzysz to na tym zdjeciu je nawet widac.



A tu zdjecia z przed kilku miesiecy:



____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kim 21:15, 16 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Kamilko poczytałam o niej ale piszą że nie zimuje w gruncie ,żeby przechowywać w zimie w temp pow.10stopni
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kamcia 22:49, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Bo oni sie nie znają

Mówię Ci, że w klimacie górnośląskim Ci przezimuje. Moja tesciowa ma ją już 8 lat w gruncie w przedogrodku i nie wykopuje ją na zimę.

Myślę, ze wkopana do ziemi na wiosnę będzie miala czas ukorzenic sie do zimy.
Jak bede w czerwcu w Tarnowskich Górach to postaram się zrobić zdjecie.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
la_estrellita 22:55, 16 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Fajnie, że masz nową pracę i dalej będziesz ciągle w podróży . Przypomniała mi się taka historia: Dawno temu, gdy pierwszy raz leciałam samolotem to akurat były grube chmury, stwierdziłam że samolot wcale nie jest fajny bo to jakby pociąg jadący po śniegu .

Na ten Twój niebieski cud to ja też czekam z niecierpliwością. Pamiętam jak kwitł w zeszłym roku.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Figielka 23:01, 16 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witaj,
Widzę,że u ciebie już kwitną krzewuszki. U mnie wszystko kwitnie dużo póżniej.
Niebieski krzak-świetny. Czy udało ci się ustalić nazwę.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Kamcia 23:03, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Agnieszka, porównanie pociągu z samolotem trafne

Osobiście tęsknię za lataniem. Nie byłam gotowa na odejście bo to wszystko stało się niespodziewanie

Zawsze lubiłam jeździć pociagiem to może i praca mi się spodoba. Choć plan na życie mam inny i będę do niego dążyć.

A co do prusznika to może w weekend będzie wiecej kwiatów. Dzis sporo popadalo a w sobotę ma byc bardzo ciepło, więc czekam z niecierpliwością. Na krzewuszki też. No i na moje róże....
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies