Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

UrsaMaior 11:28, 18 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8199
Ja natomiast dziś mogę bimbać sesese Ale chyba i tak coś podziałam.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 11:46, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja chyba też coś popróbuję bo wiatr przegania chmury i nawet coś w rodzaju słońca się pojawia...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 11:47, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jutro ma być ładnie.
Już nie mogę słuchać padającego deszczu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magda70 12:02, 18 wrz 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
mrokasia napisał(a)


Toszka, no masakra!!!
A mogłam nie bimbać sobie wczoraj tylko podziałać to bym już miała wszystko zrobione... choć z drugiej strony, nie lubię w niedzielę pracować na froncie i kłuć w oczy co wrażliwszych sąsiadów...


no mnie się wczoraj udalo....pogoda była piękna. Najpierw porobilam na tylach domu co by w oczy nie kuło a dopiero po 15 wylazlam na front

A dziś leje, i leje...całą noc i całe przedpołudnie. Obłęd jakiś.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
mrokasia 12:40, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
U mnie już przestało lać ale wiatr taki, że nie ma mowy o robocie . Może jutro się uda... Nie mam zamiaru ryzykować przeziębienia...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kawa 12:57, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
u mnie rośliny umordowane deszczem
u Ciebie śliczne migawki ogrodowe
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AngelikaX 14:03, 18 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
mrokasia napisał(a)



A mogłam nie bimbać sobie wczoraj tylko podziałać to bym już miała wszystko zrobione... choć z drugiej strony, nie lubię w niedzielę pracować na froncie i kłuć w oczy co wrażliwszych sąsiadów...




A wiesz, że ja tym się wogóle nie przejmuję, zresztą jak coś robię w ogrodzie - głównie na froncie to zawsze mam widownie
Kiedyś jak wianki na święta wieszałam, to dziwnie czułam oczy na sobie - odruchowo spojrzałam w okno kuchenne sąsiadów - odskoczyli jak oparzeni
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
mrokasia 20:37, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kawa napisał(a)
u mnie rośliny umordowane deszczem
u Ciebie śliczne migawki ogrodowe


Rzeczywiście, sama się dziwię, że mimo takiej aury rośliny u mnie są w całkiem niezłej kondycji, tfu, tfu!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:45, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
AngelikaX napisał(a)




A wiesz, że ja tym się wogóle nie przejmuję, zresztą jak coś robię w ogrodzie - głównie na froncie to zawsze mam widownie
Kiedyś jak wianki na święta wieszałam, to dziwnie czułam oczy na sobie - odruchowo spojrzałam w okno kuchenne sąsiadów - odskoczyli jak oparzeni


Mnie też widownia nie przeszkadza, ale mieszkam przy drodze na mały cmentarz i nie chcę kłuć w oczy ludzi, którzy w niedzielę tam się udają. Z tego samego względu jakiś czas temu przestaliśmy kosić trawę w niedzielę. Dla mnie niedziela to taki sam dzień jak każdy inny ale niekoniecznie chcę w tym dniu latać na froncie z łopatą i taczkami, umorusana ziemią . Często natomiast zdarza mi się pielić albo przycinać rośliny.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 20:45, 18 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
U mnie tez wiatrzysko ale udało mi się podlać topsinem te chore bukszpany. Jutro niby ma być ładnie ale ja do pracy Wieczorem to niewiele czasu zostaje .
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies