Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Juzia 09:59, 23 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Ja się na powojnikach nie znam, to nie wiem czy powinnaś upychać dwa...ale ja bym upchała
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
TAR 10:02, 23 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
zalezy jakie powojniki, u siebie bede rozsadzac, bo sie pozeraja niestety i zaczynaja tez chorowac, braki przewiewu a wilgoc za duza. zakladam 1 powojnik na przesło ogrodowe 150-180 cm
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makusia 13:27, 23 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wiesz Mrokasia...ładny masz ten ogród...Na pergole, gdybym miała to albo powojniki, albo bluszcz, albo róża. Ale nie mam, to się martwić nie muszę
Juki masz??
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 08:15, 24 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu, ale szybko jeżówki u Ciebie, ja najwcześniejsze mam jeżówki blade a teszta nawet pąków nie ma keszcze....
Front piękny! Jak ja lubie takie klimaty.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 10:36, 24 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosia, dzięki . A szałwia rzeczywiście u mnie szaleje, choć te deszcze ja wykańczają.

Tarcia, ja po wczorajszym ogrodniczkowaniu mam pogryzione cztery litery. Bestie przez dżinsy mnie pożarły.

Juzia, Tarcia, pomyślę o tych powojnikach .

Makusia, na pergolę powojniki, bez dwóch zdań. Bluszczu mam już dużo i szkoda mi na niego takiej miejscówki . A róża - pewnie by ładnie wygladała ale ja do pnących to z duuuużą rezerwą .

Basia, większość jeżówek już ma pąki, niektóre już za momencik kolorek zaczną pokazywać . Bladych nie mam, muszę nadrobić bo są śliczne.
Front dziękuje. Dzisiejszy deszcz jednak mu nie sprzyja:



Tak wyglądają aktualnie moje dwa trzcinniki. Na stojąco mają 1,5m...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 11:20, 24 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
U mnie też wszystko leży najgorzej te trzcinniki wygladają też... takie były sterczące ładne...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gosiek33 11:30, 24 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Trawy robią bardzo dobrą robotę. Wszystkie rabaty zyskują i wypełnienia i lekkości


Co to za trzcinnik? U mnie tak leżą starsze stipy, część podpieram bo położyły się nie tam gdzie potrzeba
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 11:42, 24 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Basiu, no właśnie, takie były sterczące... obawiam się, że nawet jak wyschną to będę musiała podwiązać...

Gosiu, to KF. Mają dużo puchatych kwiatostanów i dlatego leżą. W innych miejscach mam mniejsze egzemplarze i te jakoś dają radę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:05, 24 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Deszcz, deszcz, deszcz... tak chciałyśmy wody a teraz mamy jej za dużo.
Przykro mi z powodu twoich trzcinników, może trzeba będzie wiązać bo pewnie połamane.
Moje trzcinniki stoją na baczność. Nieświadomie znalazłam im fajną miejscówkę pod okapem dachu. Fart.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 12:08, 24 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)
Deszcz, deszcz, deszcz... tak chciałyśmy wody a teraz mamy jej za dużo.
Przykro mi z powodu twoich trzcinników, może trzeba będzie wiązać bo pewnie połamane.
Moje trzcinniki stoją na baczność. Nieświadomie znalazłam im fajną miejscówkę pod okapem dachu. Fart.


Farciara .
Jak się okażą połamane to przytnę i już. Jak nie połamane tylko wygięte od ciężaru - zwiążę i dam jakiś kijek w pleckach.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies