Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Margerytka40 12:06, 20 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też dziś walczę z chwastami, po deszczu to nie do ogarnięcia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Helen 16:16, 20 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8330
Kasia, fajna ta nowa część
I chyba pogoda dzisiaj sprzyja do rycia? Chociaż u nas mega duszno, ale nie pada.
Miłej pracy, ale i odpoczynku
____________________
Helen - Hortensjowo
eVka 16:24, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kibicuję trawnikowym działaniom u nas cały czas pada deszcz wiec siedzimy głównie w domu. Chwasty szaleją w najlepsze. Istatnuo wyplewiłam tonę chwastów.
____________________
Gruszka_na_w... 20:44, 20 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
mrokasia napisał(a)
Kochane, wypieliłam dziś warzywnik. Zostały cukinie, fasolka i buraczki. No i rukola bo ładnie kwitnie .
Czy mogę teraz coś wysiać? Bo puste te kwaterki...


ogórki i koper, fasolkę szparagową
a po 20 lipca rzodkiewkę, szpinak i sałatę
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Johanka77 21:17, 20 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No proszę!
A Wy jak te maszyny… i nawet deszcz Wam nie przeszkadza.

Ja dziś troszkę pokopałam, ale placy mi coś dokuczają… psuję się
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 06:14, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18552
fajnie ,że mogliście działać będzie piękny trawniczek
u mnie leje non stop -nie da się nic robić w ogrodzie -stipy leżą rozkraczone ,trawa rośnie jak głupia ,chwasty też
Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sarenka 10:58, 21 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu,jakie masz tawułki? Pamiętasz może? Mam na rabatę plamę z 3 białych i chce zrobić druga plamę,ale nie wiem czy też biała czy różowa
____________________
Magda W samym sloncu
Makao_J 12:06, 21 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
A trawnik będziecie kłaść z rolki czy siać?

Może pisałaś ale chyba przegapiłam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kaz742011 17:36, 21 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Fajnie że można coś podziałać. U nas codziennie deszcz, dzisiaj przeszły już 2 burze. Na szczęście są i chwile bez deszczu, więc chociaż chwastów trochę powyrywałam .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 09:03, 22 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Margerytka40 napisał(a)
Też dziś walczę z chwastami, po deszczu to nie do ogarnięcia


Kochana, wypieliłaś tak, ze mucha nie siada!

Helen napisał(a)
Kasia, fajna ta nowa część
I chyba pogoda dzisiaj sprzyja do rycia? Chociaż u nas mega duszno, ale nie pada.
Miłej pracy, ale i odpoczynku


Dzięki Helen . U nas tego w sobotę było bardzo duszno, dopiero pod wieczór się nieco ochłodziło i mogliśmy zabrać się za czyszczenie. Porządnie oczyściliśmy jakąś 1/3 terenu, resztę na razie z grubsza. Wczoraj ja byłam cały dzień poza domem a eM działał elektrycznie podłączając skrzynki prądowe przy studni, basenie (wejście dla pompy) i altanie. Szykuję się na dziś choć mokro jest bardzo, bo o 4 rano lało jak z cebra. Może zdąży trochę obeschnąć.

effka napisał(a)
Kibicuję trawnikowym działaniom u nas cały czas pada deszcz wiec siedzimy głównie w domu. Chwasty szaleją w najlepsze. Istatnuo wyplewiłam tonę chwastów.


Dzięki Ewcia, wsparcie mentalne mile widziane . U nas też ciągle pada, co prawda z przerwami ale w mokrym nie za bardzo da się robić.

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


ogórki i koper, fasolkę szparagową
a po 20 lipca rzodkiewkę, szpinak i sałatę


Dzięki Haniu
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies