Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Margerytka40 21:53, 22 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasiu przybiegłam podziękować za przemiłą wizytę. Fsjnie było się spotkać i pogadać, i dziękuję za wszystkie miłe słowa w kwestii ogrodu. Normalnie urosłam
Kasiu pamiętasz temat sekatora, tego na wysięgniku. Podeślesz mi jaki macie? F?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Johanka77 22:35, 22 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)




Ooo Mamuniuuu!!! Jakie ładne zielone!

A co to za badyle w tej stipie rosną? Widzą mi się
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
galgAsia 22:45, 22 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka, mi to wygląda na jukki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Johanka77 22:49, 22 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No tak. Już dopatrzyłam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 23:02, 22 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ooo jeżówki Moje jeszcze w mini pakach a na niektórych rabatach cale zjedzone przez ślimaki... To chyba ich ulubione przysmqki. Muszę koniecsnie je obsypać niebieskimi kulkami antyślimakowymi.

No i znów Twoja frontowa mnie powala... Genialna!
____________________
TAR 08:23, 23 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
Super, po deszczu wszysyko takie żywe Jeżówka powala, sliczna. Tak dla odmiany u nas wczoraj bylo parno potem deszcz i popoludnie sloneczko i lekki wiaterek, naprawde przyjemnie, znowu do polnocy zasiedzielismy sie na tarasie. I to bez swiatla. Nietoperki odbywaly swoje wieczorne loty, mamy jeza w ogrodzie a nawet dwa (juppi) przychodza na slimaki i te ropuchy, jak one koncertuja to nie ma to i tamto.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 08:37, 23 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Juzia, myślisz, że upcham dwa powojniki na pergolę? O winobluszczu nic nie mów...
Ania, juki mają mnóstwo kwiatostanów, będzie szał . Gorzej, że potem będę musiała usunąć wszystkie te rozety... Juki w miskantach - fajny pomysł .
Asia Deszczowa, powiem Ci, że ja jakoś nie przepadam za Green Jewel...
Iwonka, u mnie wczoraj w dzień już nie padało. Dzięki temu obczyściliśmy w eMem kolejny kawałek pod trawnik. Choć i tak grzebaliśmy się w mokrej ziemi, bleee. Ja mam dwie Green Jewel, tę jedna z pakiem a druga, rosnąca tuz obok ma może z 10 cm...
Łucja, bidaku... Daj, pocałuję w czółko
Kasia, dzięki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:45, 23 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Asia Margerytka, Twój ogród jest świetny, rondo z dereniami śni mi się po nocach . Ten sekator na wysięgniku to "żyrafa" firmy Fiskars. Są różne modele (rozsuwają się do różnych długości), zwróć uwagę na opisy. Przy czym im dłuższy tym trudniej nim precyzyjnie operować .
Johanka to w stipie to kwiatostany juk, galgAsia była szybsza niż ja .
Effcia, ślimaki i u mnie się zaczynają, niestety. Dzięki za miłe słowa!
Tarcia, Ty to masz normalnie ogród botaniczno-zoologiczny . U mnie głównie komary.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 09:03, 23 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
No właśnie ta jedna tylko taka wyrywna choć pozostałe też w pąkach . Zobaczymy jak będzie w tym roku bo w zeszłym sezonie byłam rozczarowana ta jeżówką.

Wyskoczyłam na chwilę przed dom z aparatem .




A u Ciebie szał szałwii uwielbiam je, ale one mnie nie .Popatrze u Ciebie
Moje jeżówki w pączkach dopiero jakby lata jeszcze nie było

Generalnie piękna ta frontowa!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
TAR 09:52, 23 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
e tam komary, tez mam. i meszki i wszelkiej masci muchy i cmy. ale kto by sie drobiazgami przejmowal. to zoo za plotem i w ogrodzie to glownie zasluga sasiedztwa lesnego i jakby nie patrzec wiocha gdzie wiatr zawraca
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies