Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Kasya 11:06, 06 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41840
Kasiu, jeżeli zostały ci rolki jakieś, a można je jakos przechować to chętnie odkupie ze 2-3 szt
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 11:08, 06 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Kasia, oj tam meble.Kupisz w jesiennych wyprzedażach, juz sie zaczely. A trawa od razu zmienila caly ogrod. Na pewno macie jakies mebelki wypoczynkowe. I tak duzo zrobiliscie, mebel to szczegol
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 11:14, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasiu, chętnie bym Ci oddała, ale niestety, trawa w rolce może być przechowywana najwyżej 48h a w zasadzie najlepiej ją położyć w ciągu 24h. Te rolki, które kładliśmy w sobotę są już w gorszym stanie od tych kładzionych w piątek. Nadwyżkę oddaliśmy sąsiadowi.

No właśnie, mam mnóstwo resztek darni po docinaniu brzegów. Co z nią zrobić??? Zapakować w wory i niech się przerabia??? Na razie zrzuciliśmy w jedno miejsce i leży...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 11:23, 06 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
niech sie przerabia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
makadamia 11:30, 06 lip 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiu, szczęka mi opadła, naprawdę!
Dopiero co u Ciebie byłam, a bym nie poznała działki
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
TAR 11:32, 06 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
teraz tak przyuwazylam, za tujami nie macie drewnianych paneli ogrodzeniowych? tuje chyba dobrze sie przyjeły
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 11:40, 06 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41840
No muszę się do ciebie wybrać i pooglądać na wlasne oczy

Potrzebuje trawkę niedługo do położenia między krawezniki
Jak zdejmowałam darń to leżała gdzieś tam i się przyjmowała, ta z rolki ma chyba mniej ziemi i dlatego
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Iwonka 17:03, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ale heca Masz trawę i to jaką Rewelka!!! Marzenie taki trawnik. Super teraz widać wszystkie rabaty.
Dzięki ostatnim fotkom połączenie stipy z jukkami dołącza do kanonu ogrodowiska Będzie kopiowanie jak nic
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Ania111 18:14, 06 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Małe porównanie
Wrzesień 2019

Lipiec 2020



Kasiu ,


Aż trudno uwierzyć
____________________
Ania Spelnione marzenie
mrokasia 22:04, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
Kasia, oj tam meble.Kupisz w jesiennych wyprzedażach, juz sie zaczely. A trawa od razu zmienila caly ogrod. Na pewno macie jakies mebelki wypoczynkowe. I tak duzo zrobiliscie, mebel to szczegol


Też doszlismy do wniosku, że wolimy trawę od mebli .
Komplet wypoczynkowy mamy na tarasie a w altanie na razie będą stały leżaki . Bardzo wygodnie się na nich leży z książką .

TAR napisał(a)
niech sie przerabia

To muszę ją popakować w wory i niech stoi. Na wiosnę będzie jak znalazł .

TAR napisał(a)
teraz tak przyuwazylam, za tujami nie macie drewnianych paneli ogrodzeniowych? tuje chyba dobrze sie przyjeły

Dobrze zauważyłaś, za tujami nie dawaliśmy paneli, chciałam by miały słońce. Odpukać, wygląda na to, że chyba dały się przesadzić, nie usychają ( w przeciwieństwie do kilku serbów) i nawet mają przyrosty .

makadamia napisał(a)
Kasiu, szczęka mi opadła, naprawdę!
Dopiero co u Ciebie byłam, a bym nie poznała działki


Asiu, no fakt, trawnik z rolki bardzo zmienia ogród . Wpadnij na wizję lokalną .

Kasya napisał(a)
No muszę się do ciebie wybrać i pooglądać na wlasne oczy

Potrzebuje trawkę niedługo do położenia między krawezniki
Jak zdejmowałam darń to leżała gdzieś tam i się przyjmowała, ta z rolki ma chyba mniej ziemi i dlatego


Kasiu, zapraszam .
Teraz myślę, że trawa z rolki dałaby się przechować dłużej ale musiałaby leżeć gdzieś rozwinięta i najlepiej w cieniu. Został mi taki półmetrowy kawałek, leży rozwinięty na brzegu rabaty, podlewa go zraszacz i ma się całkiem dobrze .

Iwonka napisał(a)
Ale heca Masz trawę i to jaką Rewelka!!! Marzenie taki trawnik. Super teraz widać wszystkie rabaty.
Dzięki ostatnim fotkom połączenie stipy z jukkami dołącza do kanonu ogrodowiska Będzie kopiowanie jak nic


Ano heca . Oby tylko trawka ładnie się przyjęła. Na szczęście ten tydzień ma być chłodniejszy i trochę deszczowy, dla trawy to dobrze .
Dzięki za pochwały stipowo-jukowej. Rzeczywiście dzięki stipie juki wyglądają fajnie. Nie sądzę jednak, by to połączenie stało się kanonem .

Ania111 napisał(a)



Kasiu ,


Aż trudno uwierzyć


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies