Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

galgAsia 17:13, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jessu, Kacha, ale czad To ja z moim kopaniem pod jedną rabatkę i padaniem na pysk powinnam się ze wstydem schować... chyba pod ten Wasz trawnik
Jest odjazdowo niemożebnie Gratuluję i podziwiam, aż trudno uwierzyć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 17:35, 05 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
To wiadomo teraz ile jest m trawnika, przy takich kształtach ciężko oszacować
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
deszczowymaj 19:01, 05 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)
Przed chwilą zobaczyłam to przez okno w kuchni i nie mogłam się powstrzymać by nie zrobić kilku fotek . Nie pamiętam kto mi doradził dosadzenie stipy na te rabatę ale miał genialny pomysł!!!


Ooooo łaaaałłłłł Jest Tak pięknie że aż nierealnie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gruszka_na_w... 21:44, 05 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
To masz teraz spory kawałek do przejścia, aby dotrzeć do leżaczków.
Warto było się natrudzić. Świetnie to wygląda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 21:58, 05 lip 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Kasieńko świetnie to wygląda, trawnik to jest taka kropka nad i mega szybko uporaliście się z tym pięknie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 22:11, 05 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Kasia super -jestem pod wrażeniem widok z góry -rewelacyjny
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 09:57, 06 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasia jestem pod wrażeniem Wszystkiego, a w szczególności tempa prac
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
mrokasia 10:46, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Kasya, podlewamy sumiennie .
Jolanka, efekt jest powalający, to prawda . I nawet te puste rabaty inaczej wyglądają gdy trawa dookoła.
Makao, dzięki . Widzę, że zmiana avatraka była , nie poznałabym Cię, kompletna zmiana wizerunku! Ślicznie
Wiola, dziękujemy
Tarcia, tak, z rolki, jednak się zdecydowaliśmy . Zamiast mebli w altanie mamy trawnik . A jeśli chodzi o drzwi - planujemy wstawienie drzwi i okna w południowej ścianie, obok stojaków na drewno - drzwi będą prowadziły z kuchni bezpośrednio do ogrodu .
Juzia, w sumie 600m, ładny kawałek
April, dzięki kochana . Trzymanie kciuków bardzo się przyda. Kładzenie trawy jest proste ale rzeczywiście ciężkie fizycznie - każda rolka to 20kg a to tylko 1 m2... Ale to chyba można porównać do Twoich wyczynów z kładzeniem krawężników . Bardzo pomógł nam mój syn, sami we dwoje nie dalibyśmy rady. I tak kończyliśmy w sobotę i te kawałki kładzione w sobotę niestety wyglądają gorzej, bo za długo leżały w rolkach. Wielki cmok za pomysł na ognisko .
Magara, eee tam
Sylwia, dzięki, rzeczywiście mamy sporo przestrzeni . Teraz czekam aż drzewa urosną .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:59, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
galgAsia, dziękujemy za uznanie, faktycznie trochę się urobiliśmy .
Kasya, rzeczywiście, mniej więcej wiem ile tego trawnika mamy. Trawy zamówiliśmy za dużo .
Asia, dzięki
Hania, taaaaak, do leżaczków kilka metrów mam . Ale w razie lenia mogę wylegiwać się na tarasie . Dzięki Haniu .
Monika, dziękuję, rzeczywiście trawnik daje bardzo dużo jeśli chodzi o odbiór ogrodu.
Magda, dzięki
Roocika, wiesz z mojej perspektywy to strasznie długo trwały te prace związane z trawnikiem, w zasadzie jakieś 3 tygodnie nie robiłam nic innego... ale fakt, ogród w podstawowej formie udało nam się zrobić bardzo szybko. Co prawda jeszcze pusty ale na wypełnianie rabat będą następne sezony .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:04, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Małe porównanie
Wrzesień 2019

Lipiec 2020
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies