Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Helen 22:07, 06 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Kasia, napisałam wczoraj posta, że mi się baaaardzo podoba, ale mi wcięło. Więc ponownie przyszłam gratulować efektu Pięknie
____________________
Helen - Hortensjowo
ajka 22:11, 06 lip 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3963
mrokasia napisał(a)
Małe porównanie
Wrzesień 2019

Lipiec 2020


Niesamowite, jakie zmiany w ciągu roku. Widać ogrom pracy tu włożonej. Gratuluję.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
galgAsia 22:11, 06 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Patrząc na Twoje trawniczki zaczęłam się zastanawiać, czyby nie skusić się jednak na trawę w charakterze ścieżek
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
lilarose 22:49, 06 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasia, kibicuję
Niezłe z Was terminatory
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
malgol 11:53, 07 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Gosia, dzięki
Ania, będę pokazywać . Tylko jeszcze sporo do ogarnięcia zostało. Poobsypywać brzegi ziemią, pozbierać odcięte fragmenty, posprzątać ogólnie.
Lucy, , drzwi będą, ale na pewno nie w tym roku .
Iwonka, dzięki, padam na twarz prawdę mówiąc...
Iza, trawnik dziękuje, a na drzwi trzeba będzie poczekać, cierpliwości .

Fotka z góry .


Kasya,
Catalina, no fakt, od razu mam roczną trawę . Oby tylko się przyjęła ładnie .


Ale czad! jednak trawa z rolki od razu daje efekt. Nie ma ogrodu- jest! Ale robota to chyba była tytaniczna..?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 13:39, 07 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Helen, dziękuję bardzo .
Ajka, dziękujemy, rzeczywiście pracy sporo ale efekty cieszą bardzo .
GalgAsia, myśl, myśl .
Lilarose, dzięki za kibicowanie .
Gosia, to prawda, trawa bardzo dużo daje. Teraz mam stresa, żeby o nią właściwie zadbać. Robota rzeczywiście była ogromna, w zasadzie ponad tydzień wytężonej pracy, by najpierw przygotować teren, potem położyć trawę i wreszcie wykończyć całość. Jeszcze dziś jestem zmęczona i nie chce mi się nic robić w ogrodzie. Co nie przeszkadzało mi dziś nabyć 4 hortensji .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:41, 07 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Obeszłam dziś rano ogród w starej części i dotarło do mnie jak bardzo go zaniedbałam przez działania okołotrawnikowe na nowej części. Chwasty rosną w najlepsze, cienistą prawie nie da się przejść, masakra.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 14:01, 07 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41806
mrokasia napisał(a)
Helen, dziękuję bardzo .
Ajka, dziękujemy, rzeczywiście pracy sporo ale efekty cieszą bardzo .
GalgAsia, myśl, myśl .
Lilarose, dzięki za kibicowanie .
Gosia, to prawda, trawa bardzo dużo daje. Teraz mam stresa, żeby o nią właściwie zadbać. Robota rzeczywiście była ogromna, w zasadzie ponad tydzień wytężonej pracy, by najpierw przygotować teren, potem położyć trawę i wreszcie wykończyć całość. Jeszcze dziś jestem zmęczona i nie chce mi się nic robić w ogrodzie. Co nie przeszkadzało mi dziś nabyć 4 hortensji .

Matko kochana.... jakie ??
Niech oni przestaną juz tworzyć nowe bo przecież j juz nie mam miejsca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 14:05, 07 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41806
mrokasia napisał(a)
Obeszłam dziś rano ogród w starej części i dotarło do mnie jak bardzo go zaniedbałam przez działania okołotrawnikowe na nowej części. Chwasty rosną w najlepsze, cienistą prawie nie da się przejść, masakra.

Kasia, nie chodź tam
W tym tygodniu tylko w stronę leżaczka
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 14:08, 07 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Mega zmiana, slicznie z trawą. Gratuluję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies