Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 21:36, 10 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Margerytka40 napisał(a)
Bajkowe ujęcia . U mnie też dziś mróz ale niewiele widziałam . Jak wychodziłam do pracy jeszcze ciemno a jak wróciłam już ciemno. I tak nie znoszę zimy


No to jest nas przynajmniej dwie , zima mnie przygnębia..., ciągle ciemno i zimno, ble...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:37, 10 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Magleska napisał(a)
Przyleciałam oszronione fotki chwalić lubię takie
Cieszę się ,że z teściem dobrze trzymam kciuki za kolejne badania Będzie dobrze


Dzięki Magda, trzymanie kciuków bardzo mile widziane . Mnóstwo zdrowia dla Twojej mamy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:37, 10 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
DorKa napisał(a)
Szron bardzo ładny ale zdecydowanie wolałabym mówić już o nim w czasie przeszłym. Zaczynamy odliczanie. Jeszcze tylko 69 dni do Wiosny
Pozdrawiam ciplutko.


O widzisz, odliczanie to dobry pomysł . 69 dni brzmi nieźle .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:38, 10 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
makadamia napisał(a)
Śliczny ogród!
Pozdrawiam noworocznie


Asia, najlepszego noworocznego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MirellaB 13:02, 14 sty 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zdjęcia zmrożonych roślin super. Bardzo lubię takie widoki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Annak 19:53, 16 sty 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Jakiś czas temu przeczytałam całość, a dziś przyszłam tylko fotki przejrzeć, bo chciałam sobie przypomnieć jakie roślinki sadziłaś, a skoro już ustaliłyśmy, że jesteśmy sąsiadkami to przy okazji podpytać o adresy sklepów, gdzie się zaopatrywałaś lub będziesz od wiosny. Będę wdzięczna, jeśli w wolnej chwili coś mi podpowiesz i ew. podrzucisz jakieś namiary na priv. To oczywiście już w związku z planami zakupowymi na wiosnę
dzięki i pozdrawiam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Gruszka_na_w... 17:17, 17 sty 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
mrokasia napisał(a)



Ja też zimy nie lubię, nawet z Emem myślimy o wyprowadzce na starość w cieplejsze rejony globu...


Na starość upały są niewskazane.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 18:28, 17 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
MirellaB napisał(a)
Zdjęcia zmrożonych roślin super. Bardzo lubię takie widoki


Hej Mirellko, to chyba jedna z niewielu rzeczy oferowanych przez tę porę roku, które lubię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:29, 17 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Annak napisał(a)
Jakiś czas temu przeczytałam całość, a dziś przyszłam tylko fotki przejrzeć, bo chciałam sobie przypomnieć jakie roślinki sadziłaś, a skoro już ustaliłyśmy, że jesteśmy sąsiadkami to przy okazji podpytać o adresy sklepów, gdzie się zaopatrywałaś lub będziesz od wiosny. Będę wdzięczna, jeśli w wolnej chwili coś mi podpowiesz i ew. podrzucisz jakieś namiary na priv. To oczywiście już w związku z planami zakupowymi na wiosnę
dzięki i pozdrawiam


Aniu, chętnie Ci napiszę na priva .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:33, 17 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Na starość upały są niewskazane.




Myślimy o miejscu, które ma baaaardzo przyjazny i komfortowy klimat . Tylko ogród tam może być problemem że względu na brak opadów i kamieniarz podłoże...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies