Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Agatorek 14:20, 28 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Judith napisał(a)
Kasia, no jak u Ciebie pada co chwilę?? U mnie słońce od rana, wczoraj kilka kropel spadło...


U mnie już długo nie padało

Frontowa rabata jest cudowna. Świetnie wyglądają jeżówki i trawy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 22:13, 28 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Agatorek napisał(a)


U mnie już długo nie padało

Frontowa rabata jest cudowna. Świetnie wyglądają jeżówki i trawy


U mnie właśnie leje .
Frontowa dziękuje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 22:21, 28 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
U mnie też dziś (w końcu) deszcz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 22:53, 28 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Fajny ten kłosowiec co to o niego wszyscy pytali, ale widzę że nie przepada ciężką i mokrą ziemią, więc raczej nie do mnie. Ile czasu rośnie u ciebie?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 12:11, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mrokasiu, rabata frontowa i jeżówki, cud miód, ten rok jest Twój Ciekawa jestem, jak teraz wygląda Twoja molinia variegata? Wrzucisz fotkę... ? Deszczu zazdroszczę, u mnie wczoraj leniwie popadało i tyle, dziś muszę uzupełnić ręcznie.

Edit: Mrokasiu, widziałam, że masz u siebie dereń kousa Schmetterling, czy on faktycznie rośnie tylko do 1,5m?
sarenka 14:40, 29 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, Twój ogród jak zawsze zachwyca
____________________
Magda W samym sloncu
Margerytka40 20:48, 29 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Śliczne obrazki z ogrodu Kasiu. Frontowa mega. U mnie też popaduje często z czego się cieszę bo podlewać nie trzeba
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
tulucy 23:16, 29 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
ajka napisał(a)
Fajny ten kłosowiec co to o niego wszyscy pytali, ale widzę że nie przepada ciężką i mokrą ziemią, więc raczej nie do mnie. Ile czasu rośnie u ciebie?


O przepraszam, ja mam ciężką i mokrą ziemię a on ode mnie do Kasi powędrował u mnie jest gliniasto. Sieje się jak jaki gupi
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 13:17, 30 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Agatorek napisał(a)
U mnie też dziś (w końcu) deszcz




ajka napisał(a)
Fajny ten kłosowiec co to o niego wszyscy pytali, ale widzę że nie przepada ciężką i mokrą ziemią, więc raczej nie do mnie. Ile czasu rośnie u ciebie?


Dostałam go od Łucji, która ma właśnie ciężką i mokrą glebę .
Rośnie u mnie od zeszłego roku - wtedy dostałam malutkie sadzonki. Nie dość, że urósł w tym roku jak dziki to się jeszcze w zeszłym roku rozsiał mimo, że w zeszłym sezonie sadzonki miały po 1 badylku .

Martka napisał(a)
Mrokasiu, rabata frontowa i jeżówki, cud miód, ten rok jest Twój Ciekawa jestem, jak teraz wygląda Twoja molinia variegata? Wrzucisz fotkę... ? Deszczu zazdroszczę, u mnie wczoraj leniwie popadało i tyle, dziś muszę uzupełnić ręcznie.

Edit: Mrokasiu, widziałam, że masz u siebie dereń kousa Schmetterling, czy on faktycznie rośnie tylko do 1,5m?


Martka, zaręczam Ci, że w zeszłym sezonie frontowa wyglądała lepiej. Ale co tam, w tym też jest fajna .
Fotkę molinii zrobię i wrzucę wieczorem.
A jeśli chodzi o Schmetterlinga to raczej trzeba się liczyć z tym, że dorasta nawet do 5 metrów. Tylko, że on wolno rośnie. U mnie chyba nie urósł wcale od zeszłego roku, gdy go kupiłam ale go przesadzałam więc miał prawo rzucić focha .

sarenka napisał(a)
Kasiu, Twój ogród jak zawsze zachwyca


dzięki

Margerytka40 napisał(a)
Śliczne obrazki z ogrodu Kasiu. Frontowa mega. U mnie też popaduje często z czego się cieszę bo podlewać nie trzeba


Dziękuję

tulucy napisał(a)


O przepraszam, ja mam ciężką i mokrą ziemię a on ode mnie do Kasi powędrował u mnie jest gliniasto. Sieje się jak jaki gupi


he he, właśnie to napisałam wyżej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 13:52, 30 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mrokasiu, to aż cofnę się do fotek z zeszłego roku. A o wizytówce to się pomyśli może, proszę Pani?
Molinia - dzięki, super, ciekawa jestem jej postępów i coraz bardziej - za Twoją protekcją - przekonują mnie te trawki. Schmetterling chyba w takim razie u mnie nie zagości. Szukam jakiegoś naprawdę miniaturowego, żeby mi nie wyrósł szerzej niż 2 metry i wyżej niż 2 metry. Takie mam sprecyzowane oczekiwania

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies