Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 12:02, 16 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
Annak napisał(a)


Bo mężczyźni długo dojrzewają Mój już 2 lata tylko do malowania mieszkania, a co Ty narzekasz, skoro tu o tak dużą rzecz jak remont idzie
Cierpliwości, kobieto


Szczególnie jak mają coś własnymi rękami zrobić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 16:34, 21 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
jak tam remoncik ....postępuje pewnie ......już niedługo czeka Cię piana ,szampan i truskawki ...
....pozdrawiam cieplutko przy -5 st
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 21:03, 21 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
Magleska napisał(a)
jak tam remoncik ....postępuje pewnie ......już niedługo czeka Cię piana ,szampan i truskawki ...
....pozdrawiam cieplutko przy -5 st


Remont jak to remont - idzie woooolno . I jak to remont - niepostrzeżenie powiększa się skala . Mam już zamontowane nowe okna dachowe, właśnie się obrabiają od środka. Mam nadzieję, że od poniedziałku zacznie się kładzenie glazury w łazience i nareszcie będzie coś widać .
Mam już dosyć życia w kurzu, codziennie latam z odkurzacze i miodem.

Edit: latam z odkurzaczem i mopem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 21:17, 21 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisała

latam z odkurzacze i miodem.


A to ciekawostka

U mnie mini remont-kończy się rękojmia budynku i robią nam wszystkie poprawki tynków, pęknięcia, potem szlifowanie, więc wszędzie będzie pył.. wrr
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 21:22, 21 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
Kasia_CS napisał(a)


A to ciekawostka

U mnie mini remont-kończy się rękojmia budynku i robią nam wszystkie poprawki tynków, pęknięcia, potem szlifowanie, więc wszędzie będzie pył.. wrr


Tak się kończy pisanie na telefonie .
Latanie z miodem podoba mi się bardziej niż z MOPEM .

Ten pył jest straszny, łączę się w bólu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kawa 10:06, 22 lut 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
uuuu remonty

oj tam oj tam posprzątasz i będzie ślicznie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
inka74 15:38, 22 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Czas remontu mało przyjemny ale za to później jak fajnie będzie. Tylko ty na te wnuki to chyba jeszcze dużo za młoda jesteś. Za te 15-20 lat to łazienkę trzeba będzie znów odnawiać. ))

Ja od roku już przygotowuję mentalnie męża do:
-wymiany trawy - no sama nie dam rady całości wykopać
-malowania dołu, przynajmniej klatki i przejść.
Skutek na razie marny. Ale jak widać po Łucji mężu teraz dłużej faceci dojrzewają albo my kobiety za bardzo obrotne jesteśmy. Po co się wysilać jak żona załatwi. ja przynajmniej mam takie wrażenie że mój mnie bierze na przeczekanie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 16:03, 22 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
jeszcze trochę z tym kurzem musisz się zaprzyjaznić ....ja mieszkałam i wykańczłam dom i pamiętam ,że chwilami to czarna rozpacz mnie ogarniała .....
niedługo będzie tylko wspomnieniem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 16:56, 22 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
inka74 napisał(a)
Czas remontu mało przyjemny ale za to później jak fajnie będzie. Tylko ty na te wnuki to chyba jeszcze dużo za młoda jesteś. Za te 15-20 lat to łazienkę trzeba będzie znów odnawiać. ))

Ja od roku już przygotowuję mentalnie męża do:
-wymiany trawy - no sama nie dam rady całości wykopać
-malowania dołu, przynajmniej klatki i przejść.
Skutek na razie marny. Ale jak widać po Łucji mężu teraz dłużej faceci dojrzewają albo my kobiety za bardzo obrotne jesteśmy. Po co się wysilać jak żona załatwi. ja przynajmniej mam takie wrażenie że mój mnie bierze na przeczekanie.


Iwonka, jaka Ty kochana jesteś .
Ale prawda jest taka, że mamy już całkiem dorosłe dzieci więc na dobrą sprawę to babcią mogłabym zostać nawet zaraz . Co prawda, wcale mi się nie spieszy ale myślę że więcej niż 5 lat to nie potrwa...

Niestety, z tymi chłopami to tak jest, szczególnie jak mają coś samodzielnie zrobić. Na szczęście ten remont robi nam znajomy bo tak to bym się w życiu nie doczekała nawet głupiego malowania.

Ja też od zeszłego roku namawiam eMa na przerobienie okolic stojaka na drewno - chcę tam zedrzeć darń, kupić i wysypać żwirek, żeby suchą nogą po drewno chodzić. Generalnie przyznaje mi racje tylko zabrać się za to nie ma kiedy - a to za zimno, a to za gorąco, a to zmęczony, a to .... (wstaw dowolne) . A chodzi o jakieś 3m2 . Także ten...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:58, 22 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
Magleska napisał(a)
jeszcze trochę z tym kurzem musisz się zaprzyjaznić ....ja mieszkałam i wykańczłam dom i pamiętam ,że chwilami to czarna rozpacz mnie ogarniała .....
niedługo będzie tylko wspomnieniem



Tiaaa, dwa lata temu było odwrotnie - mieszkaliśmy na piętrze a remontowany był generalnie dół (z wyburzaniem i stawianiem ścian, robieniem elektryki itp).
Chyba nam się w życiu nudzi...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies