Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magleska 15:57, 08 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
mrokasia napisał(a)


Remontujemy poddasze, które powstało na chybcika i niskim kosztem ponad 10 lat temu. Chcemy zrobić zupełnie na nowo łazienkę, wymienić podłogę na całości, drzwi wewnętrzne i listwy, pomalować całość.
Wczoraj udało nam się kupić ładne płytki do łazienki . Wybraliśmy też drzwi, panele na podłogę, wannę, kibelek i umywalkę - to będziemy kupować w weekend bo potrzebujemy większego samochodu .
Jestem podekscytowana .

Zacne plany .
....co do wanny - nie pomogę ,nie posiadam ..... w poprzednim domu miałam wielką i korzystałam kilka razy - wolę prysznic ..... teraz mam dwie małe łazienki i tylko kabiny prysznicowe - w mojej łazience kabina walk-in - bez drzwi
Córka czasami tylko narzeka ,że szkoda ,że wanny nie ma .... czasami szkoda ,bo te świece ,wino ,piana ..... ech ...już trudno ...nie mam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 16:29, 08 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18107
Magleska napisał(a)

Zacne plany .
....co do wanny - nie pomogę ,nie posiadam ..... w poprzednim domu miałam wielką i korzystałam kilka razy - wolę prysznic ..... teraz mam dwie małe łazienki i tylko kabiny prysznicowe - w mojej łazience kabina walk-in - bez drzwi
Córka czasami tylko narzeka ,że szkoda ,że wanny nie ma .... czasami szkoda ,bo te świece ,wino ,piana ..... ech ...już trudno ...nie mam


My też mamy w dolnej dużej łazience kabinę walk-in i bardzo lubię to rozwiązanie, tak jak Ty wolę szybki prysznic . W tej górnej łazience też był do tej pory prysznic, ale zapragnęłam jednak wanny, piany, wina i świec . Poza tym - za kilka lat może jakieś wnuczki będą przyjeżdżać na weekendy czy wakacje i zamierzam w tej wannie je kąpać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 16:48, 08 lut 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mrokasia napisał(a)


Kiedyś miałam wannę, w której by zanurzyć wraz z biustem musiałam zgiąć nogi i wtedy marzły mi kolana...


Trzeba było po turecku spleść nóżki w pozycji leżącej. Poćwicz na sucho, żebyś się nie splątała. U mnie wanna ma 175 cm, zważywszy, że trzeba głowę odgiąć, żeby była nad wodą- wystarcza do polegiwania z lekkim przykurczem nóg.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 14:50, 13 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18107
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Trzeba było po turecku spleść nóżki w pozycji leżącej. Poćwicz na sucho, żebyś się nie splątała. U mnie wanna ma 175 cm, zważywszy, że trzeba głowę odgiąć, żeby była nad wodą- wystarcza do polegiwania z lekkim przykurczem nóg.


Hi, hi, hi, mam za długie nogi a za wąską wannę na to rozwiązanie .
Wanna wczoraj kupiona - 170 x 70. Dno ma stosunkowo długie bo aż 130cm. Przymierzyłam się do niej w sklepie, a co . Szału nie ma, przy moim wzroście żeby nalać mało wody i zanurzyć się po szyję musiałaby mieć dno długości min. 150cm. Ale poleżeć w pianie się da dość wygodnie tylko wody nieco więcej trzeba będzie zużyć.

Dziś ruszyły prace demolujące stan obecny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 15:01, 13 lut 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mnie po Wielkanocy czeka remont łazienki i już nie mogę się doczekać . Uwielbiam ten stan ekscytacji choć samo wybieranie,decydowanie mocno mnie wkurza ale za to chwile zaraz po wszystkim ,jak już gotowe i jest tak czyściutko prawie sterylnie są super
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
DorKa 15:05, 13 lut 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Super, czekamy na efekty prac A z długich nóg to raczej należy cieszyć się
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Annak 20:29, 13 lut 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Dziewczyny, ja to Wam normalnie zazdroszczę takiego podejścia do sprawy. Ja mam w perspektywie (wakacje) "tylko" malowanie całego mieszkania i już się denerwuję Psychicznie cierpię jak mam wokół siebie bałagan, w którym na dodatek trzeba funkcjonować. Najchętniej wyprowadziłabym się na ten czas i wróciła na gotowe
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Magleska 21:41, 13 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
niedługo będziesz pluskać się w wannie pełnej piany ,zapalone świece i lampka szampana fajnieee
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
UrsaMaior 09:54, 14 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8296
Suuuuper! Uwielbiam remonty i zmiany Jakie płytki kupiłaś? Poka!
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 12:19, 14 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18107
Margerytka40 napisał(a)
Mnie po Wielkanocy czeka remont łazienki i już nie mogę się doczekać . Uwielbiam ten stan ekscytacji choć samo wybieranie,decydowanie mocno mnie wkurza ale za to chwile zaraz po wszystkim ,jak już gotowe i jest tak czyściutko prawie sterylnie są super


To prawda, chodzenie, szukanie i wybieranie, szczególnie jak czas goni i budżet napięty jest dość męczące i nerwy szarpie. Ale już moment kiedy z gruzu zaczyna się coś wyłaniać jest bardzo emocjonujący .

A Ciebie czeka to już całkiem niedługo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies