Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Mgduska 08:34, 28 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To w doniczce przypomina mi pysznogłówkę, ma w sobie taką miękkość. Miałaś?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Martka 08:38, 28 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
mrokasia napisał(a)



Busz zachwyca, nie wiem kiedy to wszystko porosło, ale to zdjęcie penstemonów na tle rozświetlonej stipy jest obłędne. Też lubię penstemony, mamy chyba tę samą odmianę Husky Red?
mrokasia 14:18, 28 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Basieksp napisał(a)


No nie dziwię się, że je bardzo lubisz, bo bardzo ładne są i bardzo ładne są te dwa zdjęcia w tle uciekające promienie słońca


Dziękuję Basiu, faktycznie udały mi się te zdjęcia .

Johanka77 napisał(a)
Gąszcz niezły!


Jedna hakonka pożarła mi bodziskza Rozanne .

Magara napisał(a)
Kasia, też o rozwarze pomyślałam ale ze mnie znawca średni Ale rozwar mam i wygląda podobnie
Buszowato u Ciebie faktycznie Zachwycam się u Ciebie
Bo mój busz powoli zaczyna mnie przerażać... za gęsto sadzone, za gęsto....


Też teraz obstawiam, że to rozwar, zobaczymy jak zakwitnie .
Buszu się nie bój, rozsadzisz, zrobisz przecinkę albo wysadzisz co drugie . Ale wiem co masz na myśli, też jakoś ostatnio się zaniepokoiłam tempem rozrostu niektórych roślin...

Roocika napisał(a)
No niezły busz, widzę, że u Ciebie przywrotniki też potwory.


Oj tak, niby fajnie bo chwastów nie ma ale na wiosnę to będę musiała ograniczyć towarzystwo bo zarośnie wszystko.

Mgduska napisał(a)
To w doniczce przypomina mi pysznogłówkę, ma w sobie taką miękkość. Miałaś?


Pysznogłówki na pewno nie kupowałam ani nie dostałam więc to chyba jednak nie ona .

Martka napisał(a)


Busz zachwyca, nie wiem kiedy to wszystko porosło, ale to zdjęcie penstemonów na tle rozświetlonej stipy jest obłędne. Też lubię penstemony, mamy chyba tę samą odmianę Husky Red?


Dzięki .
Jeśli chodzi o penstemony to nie wiem co to za odmiana, dostałam je od Lucy, trzy sztuki z czego jedna ma bardziej zielone liście i trochę inny odcień kwiatów. Teraz kupiłam odmianę Dark Towers - jeszcze w pąkach, zobaczę czy się czymś różnią.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 14:28, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)


Penstemony - baaaardzo lubię .



Zarosło, niedługo ścieżki nie znajdziesz
Penstemony ze stipą to bardzo fajne połączenie. Chyba nigdzie tak nie widziałam.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Johanka77 14:36, 28 cze 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No hakonki jakby w tym roku szalone
Na szczęście moje skrzyp też pożarły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agatorek 21:02, 28 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Kasiu, to już nawet busz nie jest, tylko dżungla. Piękna dżungla

Tak, jak dziewczyny, uważam, że zdjęcia penstemonów są piękne ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:14, 28 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
mrokasia napisał(a)


. Ale wiem co masz na myśli, też jakoś ostatnio się zaniepokoiłam tempem rozrostu niektórych roślin...


Wyciepałam już chyba wszystko, co mnie niepokoiło tempem wzrostu w górę. To, co rozrasta się na boki przyjmuję ze spokojem. Nie trzeba sobie wyobrażać przyjazdu wozu bojowego z podnośnikiem w celu ogarnięcia takiego rozrostu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 22:21, 28 cze 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ścieżka wygląda wspaniałe, a te penstemony ze stipą przepiękne. Mój penstemony pogniewał się na mńie. Miałam go wiosna nawet dzielić, rozmnażać a on przestał rosnąć. . Muszę poszukać czy jakieś siewki się nie uchowały.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 23:31, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Penstemon ze stipą stworzyły cudny duet wieczorową porą
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
olciamanolcia 09:16, 01 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
Kasia odnośnie turzyc - tych moich placków jak to Paweł nazwał - a jakbym je obcięła do zera? Jak myślisz?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies