Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 13:16, 25 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)


Za bardzo mi się śpieszyło, bo bym zadzwoniła. Taki był korek że się spóźniłam 45 min do rodziców.
Żałuję że nie wzięłam też białego penstemona, ładny był. No i dokupiłabym skabiozy bo fajnie rosną te od ciebie.
Dziś zrobię fotkę jak wrócę bo ostatnio ciągle po nocy.
Że ja nie znałam tego miejsca wcześniej, niecałe 3 km od rodziców jeszcze bliżej do Tamaryszka. Że Iza mnie tam nie skierowała...


Spoko, ja zawsze jak jestem w okolicy to tam zaglądam .
Tamaryszek mieszka niedaleko???

Magara napisał(a)

Od asertywności do potwora daleka droga




Martka napisał(a)
Potwór oczywiście też mógłby być asertywny Mrokasiu, nie tłumacz się gęsto tylko pokaż zdjęcie


No przeca pokazywałam jak ją wiozłam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:21, 25 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś parę minut po 7 poleciałam do ogrodu. Podlałam rabatę podkuchenną bo dawno wody nie widziała i rośliny już prosiły o wilgoć, posadziłam Playful Rokoko na pojałowcowej uprzednio wykopawszy tamtą czerwoną pomyłkę i z rozpędu odświeżyłam kancik. Potem skosiłam trawnik. No i na końcu wysypałam wreszcie korą rabatę bonsajową. I padłam . Teraz przerwa obiadowa i może coś się uda grzebnąć pod wieczór. A może nie .

A jak tam u Was? Zwisacie jak lemury???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 16:18, 25 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Podziałałaś
ja zwisam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 16:30, 25 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41838
mrokasia napisał(a)
Dziś parę minut po 7 poleciałam do ogrodu. Podlałam rabatę podkuchenną bo dawno wody nie widziała i rośliny już prosiły o wilgoć, posadziłam Playful Rokoko na pojałowcowej uprzednio wykopawszy tamtą czerwoną pomyłkę i z rozpędu odświeżyłam kancik. Potem skosiłam trawnik. No i na końcu wysypałam wreszcie korą rabatę bonsajową. I padłam . Teraz przerwa obiadowa i może coś się uda grzebnąć pod wieczór. A może nie .

A jak tam u Was? Zwisacie jak lemury???

Nie wiem czy lemur się unosi ale ja tak
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Martka 16:43, 25 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
To wygląda jak lista zadań z całego tygodnia Wczoraj po 21 skubałam trawkę z kostki i podejrzewam, że na tym koniec i w najbliższym czasie tylko podlewanie.
Kasya 17:28, 25 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41838
April napisał(a)
No i zajrzałam do tego ogrodniczego, co prawda jak po ogień ale kupiłam penstemony Midnight Masquerade i jeszcze jednego Rozanne
Penstemon niesamowicie fioletowy. Super. Były też takie o białych kwiatach.

A gdzie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 17:32, 25 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Okazało się, że musiałam mieć przymusową "wycieczkę" po centrum handlowym, plus taki, że upał tam nie doskwierał Zmeczyłam się jednak strasznie. Teraz zwisam, chociaż mimo zapowiedzi nie jest aż tak bardzo gorąco, a do tego chmury co chwila przykrywają słońce. No ale skoro plan był ma zwisanie, to planu się trzymam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
UrsaMaior 21:31, 25 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Ja wyrwałam parę chwastów, pstryknęłam fotki tak, żeby nie było widać i leżę
____________________
ogród pod lasem
lilarose 22:53, 25 cze 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasia, daj mi na priv gdzie ten ogrodniczy
Wprawdzie obecnie nie ma mowy o żadnych zakupach, bo wciąż zadoniczkowana jestem, ale może kiedyś, kiedyś będę znów mogła sobie coś kupić
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:55, 25 cze 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ja dziś wieczorem podlałam ogórki gnojówką
i zerwałam pokrzywę na następną
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies