Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 20:29, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Agatorek napisał(a)


Miałam to samo napisać

Busz cudny. I ile masz różnych kwitnących!
Pięknie ❤️

Ps. Przed chwilą przeczytałam, że ten przetacznik kwitnie od lipca, a nie od maja


No to mój przetacznik o tym nie wie .

Dzięki Aga!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:31, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Pistie dla Wioli . Na razie wsadziłam do miski i postawiłam na tarasie. Miska ma jakieś 30cm średnicy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 22:12, 23 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Mnie bardziej niż zieloności zachwycił błękit nieba.
Ten przetacznik ma kwiatki podobne do wielosiła błękitnego. Gdyby nie różne listki, to można by je pomylić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makao 22:13, 23 maj 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
A dach kiedy pokażesz? Robiłaś zdjęcie przed?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Martka 22:30, 23 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Właśnie widzę jak Tarcia, że pistie nie są miłośniczkami słońca. U mnie mają chyba za ciepło i siedzą lekko "zatopione" w wodzie.
Mrokasiu, czytam, że Ty bez dachu nad głową? Trzymam kciuki za pogodę i efekt końcowy
mrokasia 22:44, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie bardziej niż zieloności zachwycił błękit nieba.
Ten przetacznik ma kwiatki podobne do wielosiła błękitnego. Gdyby nie różne listki, to można by je pomylić.


Taaak, czytałam że u Ciebie deszczowo.
Mój wielosił ma sporo mniejsze kwiatki choć faktycznie dość podobne .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:47, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Makao napisał(a)
A dach kiedy pokażesz? Robiłaś zdjęcie przed?


Przed to nawet na ostatnich fotkach widać - czerwony . Teraz będzie grafitowy. Aktualnie mam to co było pod blachą . Jak panowie skończą to chętnie pokażę. Pod koniec lata planujemy jeszcze malowanie elewacji i wreszcie będzie ładnie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:50, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Martka napisał(a)
Właśnie widzę jak Tarcia, że pistie nie są miłośniczkami słońca. U mnie mają chyba za ciepło i siedzą lekko "zatopione" w wodzie.
Mrokasiu, czytam, że Ty bez dachu nad głową? Trzymam kciuki za pogodę i efekt końcowy


No to u mnie trochę słońca będą mieć. Zobaczymy. Jak się nie sprawdzą to pomyślę gdzie przestawić misę by było bardziej cieniście choć u mnie z tym trochę jeszcze kiepsko.
Za trzymanie kciuków w sprawie dachu nie dziękuję .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 07:45, 24 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Ależ tych pistii masz dużo. Zaraz zaczniesz wywalać bo one potem rosną i dzielą się jak szalone. W zeszłym roku kupiłam do mojej misy 6 sztuk i szybko miałam zarośniętą całą misę. Tylko że one potrzebują ciepła. Ja w tym roku za wcześnie wrzuciłam do misy, woda nie zdążyła się zagrzać i nie wiem czy nie uśmierciłam.
Bajeczny busz w ogrodzie. Chętnie bym się wybrała oblukać na żywo ale się goście zwalili na tydzień. Ale co się odwlecze...
Psiury słodkie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 08:51, 24 maj 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
mrokasia napisał(a)
Pistie dla Wioli . Na razie wsadziłam do miski i postawiłam na tarasie. Miska ma jakieś 30cm średnicy.


Dzięki Kasia
Twoje wyglądają spoko
Poproszę namiar poczekam jeszcze ,jak moje się nie ogarną to zrobię drugie podejście
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies