Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

antracyt 09:10, 24 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Pistie mnożą się na potęgę. Wyglądają niewinnie, ale w połowie sezonu przestają się mieścić w zbiorniku. U mnie na 3 mini oczka wystarczyły 3sztuki na początek, a potem nawet nadmiary rozdawałam.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 09:26, 24 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Dziewczyny, kupiłam więcej bo po pierwsze nie wiedziałam co i jak, po drugie i tak trzeba zapłacić za przesyłkę a po trzecie cena 3-4 pojedynczych sztuk wyniosłaby niewiele mniej niż zapłaciłam za pakiet . Będę się dzielić albo wywalać na kompost jak będą rosły jak wściekłe.

April - jak uśmierciłaś swoje to weźmiesz ode mnie .

Wiola - priva piszę.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:00, 24 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10188
Myślę że pistie odżyją. Mają "serduszka", straciły tylko większość liści. Zobaczymy. Ale dziękuję za propozycję. Muszę zapytać Brzozowej czy te co jej dałam przeżyły czy też poszła w moje ślady
____________________
April April podbija las Mazowsze
Iwonka 10:14, 24 maj 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
mrokasia napisał(a)
Dziękuję za skrzyniowe info Z tej perspektywy zakątek warzywny wygląda znakomicie, świetnie to wymyśliłaś.
Ja w przyszłym roku robię podobnego maluszka przy samym domu, musi zdobić
Super, że wrzucasz tyle fotek, widać, że masz radość z rabat, roślinek.
Niesamowicie się wszystko rozrosło, cykaj jak najczęściej. Bardzo mi się podoba.
Czytam gdzieś o dachówce rewolucja psze pani
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
mrokasia 10:44, 24 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
April napisał(a)
Myślę że pistie odżyją. Mają "serduszka", straciły tylko większość liści. Zobaczymy. Ale dziękuję za propozycję. Muszę zapytać Brzozowej czy te co jej dałam przeżyły czy też poszła w moje ślady


To trzymam kciuki za Wasze pistie .

Iwonka napisał(a)
Dziękuję za skrzyniowe info Z tej perspektywy zakątek warzywny wygląda znakomicie, świetnie to wymyśliłaś.
Ja w przyszłym roku robię podobnego maluszka przy samym domu, musi zdobić
Super, że wrzucasz tyle fotek, widać, że masz radość z rabat, roślinek.
Niesamowicie się wszystko rozrosło, cykaj jak najczęściej. Bardzo mi się podoba.
Czytam gdzieś o dachówce rewolucja psze pani


Iwonka, dzięki za pochwały, warzywnik po liftingu wygląda faktycznie fajnie, nawet foliaczek nie wali po oczach . Po lewej, za kratkami i za domkiem ogrodnika, który się nie załapał na fotce, mam jeszcze schowane kompostowniki, doniczki, kilka worków z obornikiem .
O tu, trochę lepiej widać:


Muszę przyznać, że lubię swój ogród i mimo, że wciąż są miejsca do poprawek/zmian/ dopieszczenia to jestem zadowolona z tego co powstało .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kawa 10:48, 24 maj 2023


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia jakbyś o tym foliaku nie powiedziała to bym nawet nie wiedziała że tam jest spryciulo!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
TAR 12:08, 24 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
mrokasia napisał(a)


Muszę przyznać, że lubię swój ogród i mimo, że wciąż są miejsca do poprawek/zmian/ dopieszczenia to jestem zadowolona z tego co powstało .



Wcale Ci sie nie dziwie, bo zgrabnie to wszystko wyszlo i polaczenie obu dzialek w jedną spojna calosc i część uzytkowa, wypoczynkowa i sasiedztwo zdaje sie jest mniej widoczne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 18:00, 24 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Kawa napisał(a)
Kasia jakbyś o tym foliaku nie powiedziała to bym nawet nie wiedziała że tam jest spryciulo!


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:01, 24 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
TAR napisał(a)


Wcale Ci sie nie dziwie, bo zgrabnie to wszystko wyszlo i polaczenie obu dzialek w jedną spojna calosc i część uzytkowa, wypoczynkowa i sasiedztwo zdaje sie jest mniej widoczne.


Dzięki Tarciu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:02, 24 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Mam nowe ozdóbki ogrodowe . Chyba sobie jeszcze dokupię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies