Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 14:06, 12 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Tojeść do donic to jest super sprawa. Ale na rabacie juz bym jej nie chciala. U mojej mamy w rowie rośnie tojesc rozeslana ale nie aurea a ta ciemno zielona. Mozna rwac i kopac na tony, co miesiac ją wykaszaja tak zarasta.

Kasiu patrzac na Twoj ogrod i jego zarośniecie w tak krotkim czasie pozwala mi miec nadzieję, ze i umnie wkrotce wszystkie popierdółki nabiorą masy i objetości. Potrzeba mi troche elementow pionowych i pendulek w postaci iglakow, zamierzam dokupic kilka cisow i świerkow, na pewno Inverse, Acrocona i świerka aurea pendula.
Pieknie masz a dach pelen sukces jesli chodzi o dobor koloru. Elegancko bardzo. Donice na pewnosie spisza.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 16:04, 12 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42006
mrokasia napisał(a)
Aaa, to super wiadomość, miałabym z głowy temat donic przy wejściu .

Mam polestary juz 2 zimy i inne hortki tez
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 07:50, 13 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Wiadomość dnia, tygodnia, miesiąca - PADA!!!



Mam nadzieję, że popada przynajmniej ze dwie-trzy godziny, może i cały dzień.

Tarcia, no na rabatę to tej tojeści wsadzać nie zamierzam . Wiem o jej inwazyjności.

A co do ogrodu - zważywszy na Twoje tempo działania oraz fakt, że masz już drzewa które ja musiałam sobie posadzić to sądzę, że w następnym sezonie ogród będzie wyglądał jakby miał ze trzy lata .

Kasia, a te donice masz jakie? Drewniane? Ceramiczne? Ocieplasz jakoś? Te moje są plastikowe, z wkładem na rośliny. Raczej odpada jakieś ocieplanie.

Obsadzone:


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 08:02, 13 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42006
Kasia czyli ja ?
Moje donice są albo z jakiegoś grubszego tworzywa albo takie „betonowe”
Owijam folią bąbelkową tylko taką najmniejszą


mrokasia napisał(a)
Wiadomość dnia, tygodnia, miesiąca - PADA!!!



Mam nadzieję, że popada przynajmniej ze dwie-trzy godziny, może i cały dzień.

Tarcia, no na rabatę to tej tojeści wsadzać nie zamierzam . Wiem o jej inwazyjności.

A co do ogrodu - zważywszy na Twoje tempo działania oraz fakt, że masz już drzewa które ja musiałam sobie posadzić to sądzę, że w następnym sezonie ogród będzie wyglądał jakby miał ze trzy lata .

Kasia, a te donice masz jakie? Drewniane? Ceramiczne? Ocieplasz jakoś? Te moje są plastikowe, z wkładem na rośliny. Raczej odpada jakieś ocieplanie.

Obsadzone:


____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
UrsaMaior 08:30, 13 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
mrokasia napisał(a)


Tarcia, no na rabatę to tej tojeści wsadzać nie zamierzam . Wiem o jej inwazyjności.



U kogo inwazyjna, u tego inwazyjna U mnie na piachu to tak nie za bardzo Pod ławką czekam i czekam aż się zagęści.
____________________
ogród pod lasem
April 08:54, 13 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Iza, u mnie tojeść od Kasji w jeden sezon zdominowała rabaty. Mam plan żeby już pielić Może za sucho ma pod ławką. U mnie ze ścieżek też ucieka na rabaty, gdzie ma dużo jedzonka.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 09:32, 13 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42006
Kasia, a ile placilas teraz za polestary ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
UrsaMaior 09:36, 13 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
April napisał(a)
Iza, u mnie tojeść od Kasji w jeden sezon zdominowała rabaty. Mam plan żeby już pielić Może za sucho ma pod ławką. U mnie ze ścieżek też ucieka na rabaty, gdzie ma dużo jedzonka.


Możliwe... w innym miejscu mi fajnie zadarniła.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 09:46, 13 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Kasya napisał(a)
Kasia czyli ja ?
Moje donice są albo z jakiegoś grubszego tworzywa albo takie „betonowe”
Owijam folią bąbelkową tylko taką najmniejszą




Taaak, o Ciebie chodziło .
Owijasz całą donicę czy wkład (o ile jest)?

UrsaMaior napisał(a)


U kogo inwazyjna, u tego inwazyjna U mnie na piachu to tak nie za bardzo Pod ławką czekam i czekam aż się zagęści.


April napisał(a)
Iza, u mnie tojeść od Kasji w jeden sezon zdominowała rabaty. Mam plan żeby już pielić Może za sucho ma pod ławką. U mnie ze ścieżek też ucieka na rabaty, gdzie ma dużo jedzonka.


He he he, właśnie miałam pisać, że u Aprila tojeść szaleje .


Kasya napisał(a)
Kasia, a ile placilas teraz za polestary ?


Po 30zł, ładne, napakowane krzaczki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:46, 13 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
No szaleje chcesz? mogę w piątek przywieźć jak jeszcze masz donice do obsadzenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies