Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 22:28, 25 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
mrokasia napisał(a)



Możemy sobie podać ręce o ile masz siłę podnieść rękę, bo ja słabo . Dzięki .


tez slabo, a jutro powtorka z rozrywki, musze posadzic jak najwiecej sie da. w tygodniu ciezko i robale juz gryza. po wczorajszym sadzeniu jestem cala w bąblach pokomarowych i meszkowych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 22:43, 25 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do bardzo udanych choć sponiewierałam się okrutnie, ledwo się ruszam. Ale zrobiłam bardzo dużo i jestem mega zadowolona, choć do końca jeszcze daleko - klonik nie posadzony . Ale zmieniłam linie rabat, zdarłam darń, przerzuciłam i przekopałam tony ziemi, kompostu i obornika. I sporo roślin przesadziłam przygotowując miejsce pod klona i towarzystwo dla niego. Oczywiście tetris pełną gębą - przy okazji przerobiłam trochę pojałowcową, dosadziłam na frontową rozplenicę i siewkę szałwi Ostfriesland. Za domem udało mi się przeorganizować część rabaty w okolicach Pissardi z czego jestem mega zadowolona. Jeszcze nie skończyłam ale już widzę efekt - wczesną wiosną nie będzie tam tak przeraźliwie łyso bo będą trzy danici i dwie seslerie jesienne .

Idę szybko zobaczyć co tam u Was.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 22:56, 25 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
pięknie podziałałaś
cienista ścieżka ach i och -uwielbiam

ja dziś też cały dzień w ogrodzie -ale nie skończyłam ogarniać ….
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kaz742011 23:38, 25 maj 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
mrokasia napisał(a)


Mam nadzieję, że przestało padać u Ciebie .



Udało się i nawet porobiłam prawie wszystko co zaplanowałam.

Pokaż co tam pod pissardi poczyniłaś. Ja swoją wyeksmitowałam za ogrodzenie, ale już myślę czym ją podsadzić .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
inka74 09:02, 26 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
To się kobieto narobiłaś. Ja miałam jechać dziś do Kutna ale impreza u nas skończyła się późno. Jak to bywa małż ją wyprawiał a ja miałam pełne ręce roboty. Dodatkowo dziewczyny przyniosły dobre wina i jakoś tak wyszło. Dziś poprawka jedzeniowa bo po samochody przyjdą co poniektórzy a jeszcze co nieco do jedzenia zostało. Ech... ani w ogrodzie nie podziałam ani różanego pikniku nie zobaczę ((
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
eVka 09:40, 26 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, pracusiu, podziałałaś solidnie
Piękne ujęcia ogrodu, cudnie!
____________________
Kasya 09:52, 26 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
mrokasia napisał(a)
Dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do bardzo udanych choć sponiewierałam się okrutnie, ledwo się ruszam. Ale zrobiłam bardzo dużo i jestem mega zadowolona, choć do końca jeszcze daleko - klonik nie posadzony . Ale zmieniłam linie rabat, zdarłam darń, przerzuciłam i przekopałam tony ziemi, kompostu i obornika. I sporo roślin przesadziłam przygotowując miejsce pod klona i towarzystwo dla niego. Oczywiście tetris pełną gębą - przy okazji przerobiłam trochę pojałowcową, dosadziłam na frontową rozplenicę i siewkę szałwi Ostfriesland. Za domem udało mi się przeorganizować część rabaty w okolicach Pissardi z czego jestem mega zadowolona. Jeszcze nie skończyłam ale już widzę efekt - wczesną wiosną nie będzie tam tak przeraźliwie łyso bo będą trzy danici i dwie seslerie jesienne .

Idę szybko zobaczyć co tam u Was.


Jak na 1 dzień... wow
Jak samopoczucie dzisiaj ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Wiolka5_7 11:20, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
To się napracowałaś,nie dziwne ,że Cię wszystko boli
Kupę roboty wykonałaś jak na jeden dzień,szacun
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 22:00, 26 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Magleska napisał(a)
pięknie podziałałaś
cienista ścieżka ach i och -uwielbiam
ja dziś też cały dzień w ogrodzie -ale nie skończyłam ogarniać ….


cienista dziękuje , zaraz idę do Ciebie

kaz742011 napisał(a)

Udało się i nawet porobiłam prawie wszystko co zaplanowałam.
Pokaż co tam pod pissardi poczyniłaś. Ja swoją wyeksmitowałam za ogrodzenie, ale już myślę czym ją podsadzić .


To fajnie, że Ci się udało popracować .
Pokażę efekty jak już ogarnę bo na razie wciąż mam pobojowisko .

inka74 napisał(a)
To się kobieto narobiłaś. Ja miałam jechać dziś do Kutna ale impreza u nas skończyła się późno. Jak to bywa małż ją wyprawiał a ja miałam pełne ręce roboty. Dodatkowo dziewczyny przyniosły dobre wina i jakoś tak wyszło. Dziś poprawka jedzeniowa bo po samochody przyjdą co poniektórzy a jeszcze co nieco do jedzenia zostało. Ech... ani w ogrodzie nie podziałam ani różanego pikniku nie zobaczę ((


Narobiłam się, fakt. Ale tak mi się przyjemnie pracowało, że zmęczenie zaczęłam odczuwać dopiero jak się ściemniło .
Mam nadzieję, że impreza się udała. Czasem niestety obowiązki towarzyskie muszą wygrać z ogrodem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:05, 26 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
effka napisał(a)
Kasiu, pracusiu, podziałałaś solidnie
Piękne ujęcia ogrodu, cudnie!


Dzięki Ewcia .

Kasya napisał(a)

Jak na 1 dzień... wow
Jak samopoczucie dzisiaj ?


Prawdę powiedziawszy sama byłam zaskoczona ile udało mi się zrobić. Wieczór spędziłam w gorącej kąpieli. Dziś nawet nie było tak źle, gorzej w nocy .

Wiolka5_7 napisał(a)
To się napracowałaś,nie dziwne ,że Cię wszystko boli
Kupę roboty wykonałaś jak na jeden dzień,szacun

Najlepsze jest to, że ja to lubię . Pewnie jak większość z nas . A jeszcze jak podoba mi się efekt to już w ogóle!
Dzięki kochana.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies