Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

April 07:33, 30 maj 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
A ja się wyłamię i powiem, że kocham juki, wprost uwielbiam A to dlatego, że dają radę u mnie za ogrodzeniem, gdzie nawet lawenda padła.
Jako początkujący ogrodnik posadziłam w ogrodzie kilka juk ale na szczęście szybko mi przeszła ta fascynacja. Chciałam je wywalić, ale po porażce z lawendą na mojej piaszczystej górce za płotem, postanowiłam tam wyeksmitować nieszczęsne juki. Ku mojej wielkiej radości, poza perzem, juka daje radę na słonecznej patelni w piasku. Tak zachwycona tym sukcesem, zaczynam dodawać do niej kocimiętkę Zobaczę czy też terminatorka
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:34, 30 maj 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
mrokasia napisał(a)


[b]April
- już Cię zapraszałam, trzeba będzie coś zorganizować .



Ja bardzo chętnie, mnie dwa razy prosić nie trzeba, tylko chwilowo terminarz napięty jak guma w ga...ch
____________________
April April podbija las Mazowsze
Annak 10:41, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasiu, zadziałałaś czymś na hortki? U mnie podobnie wyglądają, ale nie wiem, czym pryskać...
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 10:46, 30 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Przedogródek super Bardzo zyskał, a już przedtem wyglądał bardzo dobrze.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 10:47, 30 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7616
u mnie tez horty obzarte ale mysle, ze to slimaki, po deszczu zatrzesienie. i cos mi dziurkuje liście. ktos ostatnio pisał, ze tez ma listki podziurkowane.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
lindsay80 11:30, 30 maj 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Brawo, wielkie brawo za zmianę na froncie, jest extra!
Zresztą wiele zobaczyłam uroczych zakątków w Twoim ogrodzie.
____________________
Tu ma być ogród :)
malgol 14:45, 30 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Wczoraj cyknęłam jeszcze kilka innych fotek to wstawię, a co tam . Na przekór dzisiejszej mokrej aurze.
Fragmencik rabaty za domem, cześć z Pissardi


Powojnik i szałwia na frontowej

Lawenda i juki dają fajny kontrast a szałwia na pojałowcowej daje kolor


No powiem Ci Kasia,że czad pięknie te juki z szałwią i lawendą wyglądają .Nawet nie podejrzewałam ich ,że mogą tak ciekawie wyglądać.Dla mnie zawsze jakoś takie mało przyjazne były
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Kim 16:40, 30 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Witaj Kasiu przyszłam się przywitać podglądam Twój ogród już jakiś czas i bardzo mi się u Ciebie podoba frontowa po metamorfozie super

Ja dopiero zaczynam przerabianie i modernizację ogrodu niestety pogoda u nas od miesiąca niemal niezmienna leje ,pada albo siąpi zostaje tylko czekać na poprawę aury a to dość trudne i denerwujące

Pozdrawiam
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
MirellaB 16:49, 30 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Lawenda i juki super
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mrokasia 21:02, 30 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Zana napisał(a)


Ja już nic się nie odzywam. Moim konikiem były koniki

Ale u Ciebie te juki z lawendą na fotce powyżej wyglądają superowo


Taaak, byłaś ich największą fanką .
Juki z lawendą lubię i też uważam że ładnie ta rabata wygląda. Może dlatego, że jest jednorodna a delikatne lawendy łagodzą ostrość juk?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies