Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:40, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gosiek33 napisał(a)
i te białe i te białe, różnica w fakturze powinna dobrze wyglądać


Myślisz? To tak zrobię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 08:40, 28 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
April napisał(a)
Ja też po pracy wzięłam się za robotę i cięłam szałwie. Zaczął padać deszcz. Dalej byłam dzielna bo nawet przyjemnie chłodził. Ale jak lunęło mocniej to się poddałam. Efekt, dziś druga połowa szałwii do wycięcia, trudno. Ale z podlewania naturalnego baaaardzo się cieszę


Zazdraszczam. U nas dalej sucho jak pieprz, chociaż prognozy obiecywały...
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 08:41, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Johanka77 napisał(a)
No to teraz pokaż, a nie tylko się chwalisz


He,he, wiesz, to zmiany, ktorych na zdjęciach nie widać . Ale jak obsadzę brzeg seslerią to pokażę, ok?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 08:43, 28 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Ja szałwie tnę przy samej ziemi. Te odrastające z pozostawionych zawsze są brzydsze niż świeże. Fakt, trzeba ciut dłużej czekać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 08:43, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
April napisał(a)
Ja też po pracy wzięłam się za robotę i cięłam szałwie. Zaczął padać deszcz. Dalej byłam dzielna bo nawet przyjemnie chłodził. Ale jak lunęło mocniej to się poddałam. Efekt, dziś druga połowa szałwii do wycięcia, trudno. Ale z podlewania naturalnego baaaardzo się cieszę


Padało u Ciebie? Znowu? Zazdrość! U mnie ani kropli. Podlewałam wczoraj bo mi hosta omdlała... zresztą po raz pierwszy hosty na cienistej mam przypalone...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:48, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Ja tak jak April i Asia - tnę na jeża, 2-3 cm od ziemi. Wczoraj chwilę się wahałam przy Ostfiresland z grabowej bo puściła boczne kwiaty i kępy ale w końcu wycięłam a to co było kwitnące poszło do wazonów . Niebieska szałwia marki szałwia, wycięta z 2 tygodnie temu, już kwitnie drugi raz .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 08:56, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Ja tak jak April i Asia - tnę na jeża, 2-3 cm od ziemi. Wczoraj chwilę się wahałam przy Ostfiresland z grabowej bo puściła boczne kwiaty i kępy ale w końcu wycięłam a to co było kwitnące poszło do wazonów . Niebieska szałwia marki szałwia, wycięta z 2 tygodnie temu, już kwitnie drugi raz .


No to zamkne oczy i ciachne tak samo Najwyżej będzie na Was
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 09:09, 28 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
April napisał(a)
Ja szałwie tnę przy samej ziemi. Te odrastające z pozostawionych zawsze są brzydsze niż świeże. Fakt, trzeba ciut dłużej czekać.


Tak? To muszę spróbować. Zawsze wycinałam tylko kwiatostany.
____________________
ogród pod lasem
April 09:39, 28 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
U mnie szałwia już leżała. Wycinka samych kwiatostanów nic by nie dała. Ale ja mam głównie Ostfriesland, ona nie jest sztywna niestety. Chętnie bym wymieniła na Caradonnę. Ale tego jest bardzo dużo, więc mi szkoda kasy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 10:32, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mrokaśka ,pokaż tawułki od AnuliKwitna już?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies