Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 08:45, 26 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7186
dziewczyny na komary sprobujcie olejek z lawendy. ostatnio urwalam kilka listkow i po skorze nimi przejechałam i zadzialalo komary i meszki jakos mnie omijały. u nas od 18 to juz po ogrodzie nie da sie chodzic az do jakiejs 22-23 bo żrejaja potwory. normalnie az zal. i siedzimy jak te ciućki na tarasie pozamykani.

Kaśka wbijaj do mnie poprzekladac na rabatach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 11:19, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
jolanka napisał(a)
Kasia, ta szałwia deep blue ta ta mała u mnie przy brzozach


Aaaa
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:22, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
inka74 napisał(a)
Jutro ma być znacznie ciepłej... Podobno burze też mają być. Ale potem chłodniej. Więc byle do czwartku


I się sprawdza, aktualnie mam na termometrze w cieniu 34 stopnie...
Burza mogłaby być, byle nie gwałtowna, troche deszczu by sie przydało i ochłodziłoby trochę.

Dziś zmajstrowałam dla tego najbardziej przyschniętego graba osłonę od słońca. Choć trochę go zacieniuję. A dziś wieczorem (jeśli będzie woda...) graby czeka mocne podlewanie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:23, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
Kasia_CS napisał(a)


ja przez róże też jak Łucja, z ręki - z pistoletu delikatnym strumieniem podlewam... I konewki... zraszacz tylko na trawniku chodzi czasem.

Komary tragiczne - dziś wieczorem sobie postawiłam dwie cytrynowe świece w rabacie i pieliłam szczawik jakoś szło


Ja też się ratuję świecami dymnymi. Ale dziś nie zamierzam nic robić. Za gorąco.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:23, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
Helen napisał(a)

Kasia, zdjęcia przecudne i tak jak pisze Asia/Makadamia, sadzenie wychodzi Ci naprawdę rewelacyjnie. Bardzo dobrze układasz na rabatach.
Czy turzyce buchanani dobrze zimują? Są bardzo efektowne.


Helen, dziękuję .
Ta jedna Buchanani przezimowała mi wyśmienicie, ale po prawdzie to zima słaba była.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:25, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
TAR napisał(a)
dziewczyny na komary sprobujcie olejek z lawendy. ostatnio urwalam kilka listkow i po skorze nimi przejechałam i zadzialalo komary i meszki jakos mnie omijały. u nas od 18 to juz po ogrodzie nie da sie chodzic az do jakiejs 22-23 bo żrejaja potwory. normalnie az zal. i siedzimy jak te ciućki na tarasie pozamykani.

Kaśka wbijaj do mnie poprzekladac na rabatach


Trzeba wypróbować tę lawendę.
A z planowaniem rabat to Ty chyba mnie przeceniasz, ale dawaj foty, będziemy kminić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 14:49, 26 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Kasiu obrazki śliczne pooglądałam rośnie wszystko pięknie , jeżówki cudo
Ja dostałam lenia ogrodowego - za gorąco - nic nie robię ,nawet fotek nie chce mi się cykać
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 14:52, 26 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Trzeba wypróbować tę lawendę.
A z planowaniem rabat to Ty chyba mnie przeceniasz, ale dawaj foty, będziemy kminić .

Ja już kombinuję, czy do donic gdzieś przy tarasie nie posadzić, bo nawer mam 2 sztuki lawendy nadwyżkowej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasya 15:04, 26 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41649
mrokasia napisał(a)


Niektóre tak . Blackberry Truffle i Glowing Dream kwitną już na całego. Pojedyncze kwiaty pokazują już Butterfly Kisses, Virgin, Green Jewel i Delicious Candy.


A u mnie tylko te zwykle zaczynaja
A cześć niestety zjadły ślimaki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 15:21, 26 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
Magleska napisał(a)
Kasiu obrazki śliczne pooglądałam rośnie wszystko pięknie , jeżówki cudo
Ja dostałam lenia ogrodowego - za gorąco - nic nie robię ,nawet fotek nie chce mi się cykać
Buziaki


Dzięki Madziu
Ja też dziś nic nie robię, na taras to chyba dopiero późnym wieczorem wyjdę....
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies