Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 17:58, 11 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bardzo dziękujemy za miłe towarzystwo i piękne prezenty
Jesteście super, buziaki


Gosiu wycieczka do Was była niesamowita Stęskniło mi się za Ogrodowym towarzystwem i Muszkieterkami! Jak zwykle złapałyśmy fazę i śmiechom w podróży nie było końca. Pogoda nam sprzyjała, tak słonecznej i ciepłej niedzieli dawno nie było o tej porze roku. Wasz ogród na żywo urzeka jeszcze bardziej niż na najładniejszych zdjęciach. A określenie Sylwii, że to bombonierka wykwintnych pralinek jest jak najbardziej trafne!
Daliśmy ciała jedynie z grupowymi fociami na pamiątkę Tak to jest jak się człowiek "zagada" i "zaogląda". Wspomnienia w głowie zostają i to najważniejsze!

Kilka fotek, Kondzio i Gospodarze. Gosia i Krzysiu zafundowali nam niesamowitą ucztę nie tylko dla ducha, ale też żołądka Stół uginał się od pyszności. A eMuś raz jeszcze dziękuje za paczkę żywnościową


Odpoczynek po uczcie. Łasuch Kondzio zjadł najwięcej pierogów Nie dziwię się, były rewelacyjne! Siedziałam obok niego i też podjadałam ile się dało




Ogrodowe dysputy z Anitką - jej rady jak zawsze dla mnie bezcenne. Każdy wyjazd to oprócz przyjemności ogromna lekcja, w jakim kierunku podążać bez większych potknięć




Moje ulubione kadry okiem... no nie pamiętam... Fotografie wybacz! Ale zapisuję bo piękne i inspirujące!


Cała relacja ze spotkania u Gosi:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6115-ogrod-cioci-cz-3?page=1326
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 06:46, 12 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Magleska napisał(a)
Iwonka dziękuję za spotkanie .....i zmiany u siebie wprowadziłaś niesamowite. Koniecznie musisz więcej zdjęć powstawać ,bo jest super
Buziaki i do następnego razu


To była ekspresowa wizyta, ale u Kondzia się nagadałyśmy Ze zdjęciami się poprawię! Na razie na pamiątkę zostawiam kilka kadrów od Ciebie. Uwielbiam twój ogródek, cieszę się, że jadąc do Gosi choć na chwilkę znów go zobaczyłam


Śliczne to zdjęcie Kondzio ma dobre oko!


Dzięki tobie polubiłam brązowe carexy.


Z Abiko pod brzozami, strefa kontemplacji

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 06:49, 12 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Agania napisał(a)
Iwonko fajna była ta nasza wyprawa do Danusi

Mam dla Ciebie kochana pamiątkę na fotkach




buziak
Agatka wyprawa była fantastyczna Droga minęła nawet nie wiem kiedy a ogród Danusi zachwycił. Dziękuję za fotki! Twoja z gospodynią cudna! Buziak i do następnego! Uwielbiam te nasze ogrodowe podróże
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:21, 12 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Kilka kadrów na pamiątkę z ogrodu Danusi, której Anglia powala na kolana! Nigdy nie widziałam tylu klimatycznych dodatków w jednym miejscu. Bogactwo kompozycji, kolorów i faktur. Piękny ogród powstaje i cieszę się, że mogłam go zobaczyć Kasiek miałaś niesamowity pomysł i dziękuję, że z Aganią mogłyśmy tobie i Wojtkowi towarzyszyć. Szkoda, że czasami czas nie zwalnia... ale wspomnienia mamy fantastyczne!



Słońce wyszło zza chmur, wiało niemiłosiernie, ale było mega wesoło

W nowym ogrodzie Danusi jest trochę klasyki z Bukszpanowego...


Ale dominuje ocean kolorów i faktur... Oczu nie można oderwać od tych rabat...
Dziękuję za fotkę z zawilcami To moje ukochane jesienne kwiaty

I grupowe na pamiątkę Pozdrawiam team lubelski! Było bardzo wesoło
Dziękuję Dziewczyny za spotkanie i zdjęcia, kilka wklejam na pamiątkę


A tutaj pełna relacja Dziewczyn z ogrodu Danusi:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/8495-ogrodowisko-ogrody-pokazowe-moja-anglia?page=500
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:45, 12 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
I spontaniczne kadry z Szefową


Uwielbiam takie pamiątki Książka z dedykacją i ...rdesty.
Różowy szybko znalazł miejscówkę




Trzy sztuki rdestu "White Eastfield" znacznie dłużej biegały za mną na przymiarki Ale już wsadzone zdobią rabatę bylinową.

Na koniec moja ulubiona rabata Danusi... Jest jak najpiękniejszy obraz...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:39, 12 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Kolejną perełką, którą miałam przyjemność zobaczyć po raz kolejny jest Kondziowy ogród
Uwielbiam to miejsce całym sercem. Tutaj narodziła się moja miłość do bylin i zupełnie nowe dla mnie podejście do "ogrodowania". Dbałość o podłoże i rośliny a luz na chwasty
Dziękuję Gospodarzom za niesamowitą ucztę dla oczu, duszy i ... ciała Było pięknie i przepysznie

Początek fotograficznej relacji tutaj:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4335-kondziowy-ogrod-cz-ii?page=858

I kilka kadrów ku pamięci Dziękuję za zdjęcia naszym niezawodnym dokumentalistom



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 10:24, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonko, jaka rewelacyjna relacja z wojaży ogrodowiskowych. Wspaniałe ogrody widziałaś, naprawdę godne pozazdroszczenia!
____________________
Urszulla 15:00, 13 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
To teraz dopiero ruszysz z kopyta z przeróbkami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 09:11, 19 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Effka wojaże ogrodowe to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. Czuję, że nie są to przelotne znajomości. Pasja do ziemi łączy tak różne osobowości, a tak dobrze nam ze sobą. Rodzi się coś trwałego, tęsknię jak przytrafiają się dłuższe przerwy. Przy okazji wartości ludzkich, to też moc inspiracji ogrodniczych. Cieszę się, że tu trafiłam

Urszulla moje kopyto już wiosną wystartowało i pędzi Na szczęście zna kierunek i tylko troszkę błądzi. Nawigacją jesteście WY, jak zbaczam to po łapkach I znów przerabiam.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 09:33, 19 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
W tym tygodniu Muszkieterki były w Krzywaczce To szkółka, gdzie wieki temu kupowałam rośliny. Nadal mają ciekawą i zróżnicowaną ofertę. Jedynie bylin mało, ale jesień to pora drzew i krzewów i w tym kierunku poszłyśmy.

Oczywiście nie planowałam kupować, ale kilka roślin chwyciło za serce.
Zanotuję ku pamięci:
Itea 2 szt - urzekła nazwa, czerwony teraz kolor smukłych liści, biały kwiat
Fothergilla major 2 szt - liście jak oczar, cudnie wybarwione, biały kwiat
Kalina japońska Mariesii 2 szt - pagodowy pokrój, przebarwienie liści, biały kwiat
Kalina bodnatnska Charles Lamont 1 szt - kwitnie ponoć zimą
Sorbus Chinese lace 2 szt - jarząb o koronkowej lekkości
Bez na pniu Palibin - wiadomo

Pomysł gdzie sadzić już jest, ale grunt nie przygotowany. Chyba zadołuję w przechowalniku i poczekają na wiosnę.
Wysadzić z doniczek czy w donicach do ziemi?

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies