Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 20:39, 04 lis 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:39, 04 lis 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:39, 04 lis 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Kordina 21:04, 04 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Lubię Twoje artystyczne oko do robienia zdjęć i rękę do tworzenia
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Wiolka5_7 21:17, 04 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Iwonko drzewa w jesiennych szatach zachwycające

Molinie Heidebraut cudne, moje też teraz gwiazdorzą uwielbiam je, dzięki Tobie je posadziłam i cieszę się
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 23:25, 04 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Niesamowite te jesienne kadry Tej jesieni nie ma nostalgii ni melancholii w przyrodzie, jest słoneczna energia
O mojej magnolii napisałam pod katem twoich planów z cięciem brzozy
Ja swoje magnolie tnę co sezon, ale nie od góry tylko od dołu by przejście pod nimi było. My lubimy duże drzewa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 11:51, 05 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Prześliczny ogród w jesiennych liściach, lubię tę porę jak jest jeszcze ciepło i słonecznie. Fajnie że uchwyciłaś te chwile i miejsca.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MartaCho 17:49, 05 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Taki cytat na temat jesieni ostatnio przeczytałam i idealnie pasuje mi do przedstawionych przez Ciebie zdjęć:

„Jesień jest takim czasem w roku, kiedy Matka Natura mówi: “spójrz, jak łatwe, jak zdrowe i jak piękne może być odpuszczanie.”
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kordina 18:58, 05 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
MartaCho napisał(a)
Taki cytat na temat jesieni ostatnio przeczytałam i idealnie pasuje mi do przedstawionych przez Ciebie zdjęć:

„Jesień jest takim czasem w roku, kiedy Matka Natura mówi: “spójrz, jak łatwe, jak zdrowe i jak piękne może być odpuszczanie.”


O tak, odpuszczanie w wielu dziedzinach życia to bardzo dobra postawa, ale też jest to sztuka do wyuczenia i doświadczania.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Iwonka 07:33, 06 lis 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Bożenko dziękuję za komplementy Nasze forum jest pełne kreatywnych ludzi i to jest fantastyczne.
Wzajemna, bezinteresowna pomoc, inspiracja, rozmowa bez oceny... wiele by wymieniać.

Wiola swoim moliniom Heidebraut dałaś świetne miejscówki, gwiazdorzą jesienną szatą
Cieszę się, że mój przypadkowy zakup kilka lat temu okazał się tak atrakcyjny i zdobi wiele ogrodów.

Sylwia faktycznie ta słoneczna energia to nowa odsłona jesieni. Już dawno nie trwała tak długo. Niektóre rośliny miały okazję pokazać atrakcyjne wybarwienie czy kwitnienie. Moje hakone Beni Kaze jeszcze nigdy nie były tak kolorowe. Pierwszy raz kwitną miskanty Morning Light.
Wiem, że lubicie duże drzewa, nie licząc orzecha sąsiada Już macie bardzo gęsto, za kilka lat będzie wysoki las.
Ja wokół domu nie chcę, stąd ciągły controling.

Ula jak mi się nie chce nic robić w ogrodzie to wychodzę z aparatem Tyle się dzieje, żal przegapić. W tym roku pomyślałam, że przez te przycinki mam wyjątkowo mało liści. Wożę od innych na swój kompost, niegroźne wariactwo.

Marta piękny cytat... Jak pisze Bożena, odpuszczenie nie tylko w ogrodzie bywa niezwykle dla nas dobre. Taka prosta reguła, a tak trudno wcielić ją w życie bez wyrzutów sumienia
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies