Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 23:19, 08 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 23:19, 08 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Koło tarasu na górce lekka demolka. Ostatni jałowiec stricta powiedział bye bye.
Bardzo się z tego cieszę. Górą dużo przesłaniał, ale dołem straszył. Wycięliśmy na razie tę przewaloną połówkę. Resztą zajmiemy się wkrótce. Obok rośnie kolejne straszydło, nawet nie wiem co to za iglak. Wytniemy oba i przeciągniemy żywopłot z tuj. Będą porządnie przesłaniać i pasować do reszty nasadzeń.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 23:28, 08 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
22 grudnia, śnieg powoli znika...

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Kordina 23:33, 08 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Twoje dekoracje piękne stylowe ale ogród ze śniegiem jak muminkowy w moim rejonie, nie pamiętam, w ogóle takich zasp, może w zeszłym roku przez krótką chwilę.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Iwonka 23:55, 08 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Sylwestrowa demolka... Na szybko wycięłam co mogłam, pogoda była niesamowita.
Jako że ogrodu nie dało się przyzwoicie ogarnąć, ogarnęłam przynajmniej siebie na domówkę u znajomych
Oby nowy rok nie był tak szalony jak pogoda w sylwestrową noc. Jeden stopień więcej niż na Majorce to lekka przesada
Postanowień nie mam żadnych. Niech to będzie po prostu dobry, spokojny rok dla nas wszystkich.



Nie związane miskanty poległy na kulach i hortensjach.
Nie jest dobrze, ale polepiłam, powiązałam, wycięłam co nieco. Wiosna pokaże, czy coś z tego będzie.




Ta najwyższa góra śniegu topi się do dzisiaj
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:25, 09 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Po sylwestrowa niedziela. Błogosławiona cisza. Czasem tylko jakiś wariat odpali zapomnianą petardę...
18 stopni, piękne słońce, bezwietrznie. Totalna laba.
W ramach noworocznego dotlenienia pospacerowałam wśród moich poczochranych śniegiem łanów ...
z sekatorkiem
Najlepszy Nowy Rok

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:26, 09 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Mała rzecz a cieszy Kasiek to od Ciebie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:39, 09 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Bożenko ogród muminkowy, fajne porównanie Dawno nas tak nie zasypało. I wielka szkoda, że tak szybko topniało.
Dekoracje takie w moim stylu, na lata. Dużo z Belldeco, robią fajne rzeczy i dosyć dobre jakościowo.

Zrobiłam jeszcze kilka wianków z włóczki, prawie wszystkie rozdałam. Mam tylko kilka fotek zrobionych na szybko, przed pakowaniem na prezent.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Dorii 10:28, 09 sty 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Piękne dekoracje :⁠-⁠D
Zimowy ogród bajkowy. U nas też śnieg był ale zdecydowanie mniej.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kordina 11:59, 09 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Bardzo fajny pomysł na prezent, domyślam się, ze na stelażu styropianowym? W przekroju półokrąg czy okrąg? Ja w tym roku robiłam anioły decoupage na prezenty właśnie, w zeszłym szkatułki też decoupage na biżuterię, a Twój sposób zapisuje w folderze "prace i pomysły", może odgapię na przyszły rok
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies