Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

anuska2507 19:03, 17 kwi 2020


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Kasia, nie trać motywacji. Inni też mają źle Ja w podobnym tempie kopię i mam po pół taczki kamieni Dzisiaj moja mama się zdziwiła, jak zobaczyła, ile tego wykopałam przekopując warzywnik. A dodam, że też mam 2-latkę na stanie i kiedyś miałam takie piękne plany, że odstawię ją do żłobka, sama wezmę urlop i sobie pokopię... Marzenie
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Zakrecona 19:59, 17 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasiu, wspieram duchowo. Msm mega dużo kamieni, perz, skrzyp, miejscami osty i mlecz.

Kop w swoim tempie i nie przejmuj się
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 20:08, 17 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Dzieki Dziewczyny...
O kamieniach nawet nie wspominam... Nie zakopuje studni chlonnej bo wrzucam tam kamienie wszelkie na górę a zrobiony mamy takie wielki dol wlasnie z mysla o nich....
Mialam uśpić Kajke i jeszcze iść ale abi ona bie zamierza spać ani ja bie mam checi tam iść... Bylam rzucic okiem jakco rozmiescic jednak to nie ten wieczór
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 15:42, 18 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Widok z tarasu na cały tył:

____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 15:43, 18 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Kompostowniki muszą wytrwac dwa sezony w takiej ilości później będę likwidować i wstawiać nowe i na pewno mniej o 1. Część warzywna będzie zaslonieta pergola z winorośla.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 16:31, 18 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Jest potencjał

Kawał przerobiłaś, extra
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 17:20, 18 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
No, kawał zrobiłaś Jakbym mogła, to bym Ci pomogła, bo jeszcze trochę przed Tobą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 17:36, 18 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Duzo przede mna... Dzisiaj dałam sobie dzien wolny i tak siedze na tarasie a w zasadzie leżę pod parasolem na podusi pod kocykiem i kontempluje jak to ugryzc dalej... Chce wyznaczyc rabaty wkopac obrzeża i zrobić plan nawadniania. Jak przekoie calosc to wkopac rury zeby pozniej sie z tym nie bawic po walowaniu... Moze wieczorem uda mi sie dopchac do kompa i cos rozrysuje
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 17:39, 18 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Jak narysujesz plan to pokaż

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwik69 19:04, 18 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kasia witaj w kamieniołomach od 10 do 17 walczyłam,ile wiader wyniosłam? już przestałam liczyć...one chyba się mnożą to już drugi raz robię cały teren wokół domu odkąd została nawieziona ziemia
Już widać efekty Kasia wspierajmy się i powoli do przodu!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies