Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 23:49, 25 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Sylwiu na Twoje metry kwadratowe tak pieknie i roznorodnie obsadzone to wcale się nie dziwie... Ja mam malutką dzialeczke i też będę dzielic ile sie tylko da i na ile szt się da rozumiem że po poradę mogę zawsze przyjść co i jak dzielić?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Sanka 00:05, 26 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
kasiab napisał(a)
Trzeba wtedy czekać do wiosny. Ja w zeszlym roku dzielilam pod koniec lipca w tym tez będę także nagram. A jakie trawki potrzebujesz dzielic?

W sierpniu planujemy urlop więc przed wyjazdem i po wyjeździe będę musiał siedzieć dłużej w pracy żeby zapracować i odpracować urlop później czeka mnie pierwsza klasa synka Realnie dopiero we wrześniu będę mogła się znów zaangażować w nowe tematy ogrodowe.
Z traw planuje dużo miscantow Morning light, rozplenica, trzcinniki, sesleria jesienna i skalna, stipa. Z innych roślin to rozchodniki, hortensje, jeżówki, czosnki i zioła.
Czekam na filmik
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
andzia458 08:01, 26 lip 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Kasia, Ty widzę masz trochę traw to może zidentyfikujesz mi moje? Jest to wykonalne?
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
kasiab 08:27, 26 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Aniu z takimi pytaniami to do Ewy z doświadczalni różano bylinowej... Ona jak dla mnie wiesz wszystko ja to jestem cieńka niczym sik pająka
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Sanka 22:36, 28 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Kasiu dziękuję za maila no jestem pod wrażeniem ile sadzonek można zrobić z jednej roślinki!!! Jesteś moim mistrzem. Wrzesień zapowiada sie u mnie pracowicie
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
sylwia_slomc... 22:40, 28 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81640
kasiab napisał(a)
Sylwiu na Twoje metry kwadratowe tak pieknie i roznorodnie obsadzone to wcale się nie dziwie... Ja mam malutką dzialeczke i też będę dzielic ile sie tylko da i na ile szt się da rozumiem że po poradę mogę zawsze przyjść co i jak dzielić?

Pewnie, że możesz jak tylko będę wiedziała to podpowiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiab 23:20, 28 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
sylwia_slomczewska napisał(a)

Pewnie, że możesz jak tylko będę wiedziała to podpowiem


Dziękuję
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 23:24, 28 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Sanka napisał(a)
Kasiu dziękuję za maila no jestem pod wrażeniem ile sadzonek można zrobić z jednej roślinki!!! Jesteś moim mistrzem. Wrzesień zapowiada sie u mnie pracowicie


No to super że wszystko jasne będę w najbliższym czasie bawić sie z innymi trawami mam nadzieje że w piątek pojadę po sadzonki
Wiesz ja sprawdziłam u siebie że się da dzielić na tyle i większość roślin daje radę pewnie dojście do większych rozmiarów zajmie dłużej ale co tam mi zdecydowanie nie przeszkadza. Powodzenia
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 06:54, 29 lip 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
U mnie też wrzesień tak się zapowiada

Co 2 seslerię i szałwię muszę eksmitować z przodu na tył.

Planuję też wsadzić cisy
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 10:29, 29 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Madziu cisy!!! Super czekam na fotorelacje
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies