Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pod bosymi stopami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod bosymi stopami

Wani 13:29, 08 maj 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Toszka czytałam to u Anbu i nawet zapamiętałam że trzeba zwracać uwagę na grubość pnia Nawet eMowi pokazywałam zdjęcia : podpory grubsze niż pień...Teraz jak jestem w szkółce to zwracam na to uwagę

U nas jest tak sucho że prawie nie da się kopać... Pas chwastów pod płotem których nie chwyciła glebogryzarka jest nie do ruszenia, chyba muszę poczekać na deszcz...


Misia nadrabiaj nadrabiaj. Czekam z niecierpliwością


Wiecie może gdzie dostanę takie podrośnięte doorenbosy? Dlaczego pani w szkółce powiedziała mi że drzewka będą gotowe do sprzedaży za miesiąc bo muszą puścić więcej korzeni? Przesadzali je czy jak? Trochę się tych drzewek przestraszyłam
____________________
Ania Pod bosymi stopami
anbu 14:12, 08 maj 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Hola hola po dwóch latach pnie są grubsze od podpór
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 18:57, 08 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wani napisał(a)

U nas jest tak sucho że prawie nie da się kopać... Pas chwastów pod płotem których nie chwyciła glebogryzarka jest nie do ruszenia, chyba muszę poczekać na deszcz...


Lepiej by było skosić te chwasty zanim zawiążą nasiona.

Jesli czekaja na większe korzenie to oznaczać może albo wiosenne przesadzanie do większych doniczek, albo wykopanie z gruntu i posadzenie w doniczkach. Było się pani dopytać.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Wani 19:55, 08 maj 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
anbu napisał(a)
Hola hola po dwóch latach pnie są grubsze od podpór



No i jaka radość, prawda? A przy okazji niejeden zielony ogrodnik się na Twoich osobistych błędach czegoś nauczył
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Wani 19:57, 08 maj 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Toszka napisał(a)


Lepiej by było skosić te chwasty zanim zawiążą nasiona.

Jesli czekaja na większe korzenie to oznaczać może albo wiosenne przesadzanie do większych doniczek, albo wykopanie z gruntu i posadzenie w doniczkach. Było się pani dopytać.



Jutro dopytam bo pojadę zobaczyć te drzewa. Przez telefon widać wolno myślę Czy któraś z tych opcji jest niekorzystna dla kupującego takie drzewo?
____________________
Ania Pod bosymi stopami
anbu 20:10, 08 maj 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Na przestrzeni tych dwóch lat powiem Ci, że moje Wiśnie Umbry wcale nie były "błędem" Bo dopiero na własnej skórze, a raczej na własnym ogródku przekonałam się, że rośliny szybko rosną
Więc nie popadajmy w skrajności
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 20:21, 08 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
anbu napisał(a)
Na przestrzeni tych dwóch lat powiem Ci, że moje Wiśnie Umbry wcale nie były "błędem" Bo dopiero na własnej skórze, a raczej na własnym ogródku przekonałam się, że rośliny szybko rosną
Więc nie popadajmy w skrajności


Absolutnie się z Anią zgadzam - BRAWO TY

edit.I dodam jeszcze Aniu, że twój wątek miał i ma olbrzymi edukacyjny wpływ na forum
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 20:26, 08 maj 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Toszka napisał(a)


I dodam jeszcze Aniu, że twój wątek miał i ma olbrzymi edukacyjny wpływ na forum


A to mi akurat nie przeszkadza
____________________
Ania Ogród Ani :)
Wani 20:49, 08 maj 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Anu powinnam była raczej napisać że uczymy się na Twoich doświadczeniach. Błąd to rzeczywiście niewłaściwe słowo
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 22:07, 09 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jestem, melduję się i podziwiam piękne cisy. Powiedz how much? Ile kosztuje taki egzemplarz? Jeśli mogę wiedzieć?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies