Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pod bosymi stopami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod bosymi stopami

eVka 11:13, 09 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)
O retyyy, jak dawno mnie tu nie było....
Przyznaję że zaniedbałam i forum i ogród Nie za wiele się u mnie działo, w sumie zaryzykowałabym stwierdzenie że NIC przez czas nieobecności tutaj. Za to w życiu zawodowym podjęłam pewne dość odważne kroki i mocno mnie to absorbuje : dla mnie to rok ważnych zmian i zamierzam go wykorzystać. MImo wszystko mam trochę ogrodowych planów, wiosna w tym roku zawitała szybko, bzy po sąsiedzku wypuściły liście, pierwszym bocianom machałam już dwa tygodnie temu a ostatnią (no mam nadzieję) zimową chorobę właśnie przeganiamy. Pozdrawiam Was cieplutko

Super, że wróciłaś Zazdroszczę zmiany planów zawodowych, nie mam takiej odwagi i kiszę się we własnym sosie 13 lat, za wygodnie mi.
Ogród nie zając nie ucieknie ale fajnie będzie jak wrócisz
____________________
Wani 13:10, 09 mar 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Effka ja nie zmieniam zupełnie planów zawodowych, raczej je rozszerzam pozostając w tej samej branży
Ogrodu oczywiście nie porzucam zupełnie, mam kilka pomysłów na ten rok. Póki co mąż właśnie pojechał kupić nożyce do żywopłotu Coś mi się wydaje że to już czas na cięcie cisów? Zaglądałam w cisowy wątek ale tam cisza póki co.
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 09:49, 11 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)
Effka ja nie zmieniam zupełnie planów zawodowych, raczej je rozszerzam pozostając w tej samej branży
Ogrodu oczywiście nie porzucam zupełnie, mam kilka pomysłów na ten rok. Póki co mąż właśnie pojechał kupić nożyce do żywopłotu Coś mi się wydaje że to już czas na cięcie cisów? Zaglądałam w cisowy wątek ale tam cisza póki co.


Super Fajnie, że się rozwijasz zawodowo

A no widzisz pisałas o nożycach a ja się jak głupia dopytuje na moim wątku hehe
Jakiej firmy kupiliście?

Cisa jedynego jakiego mam juz pociachałam i to mocno, bo zrobiłam z niego choinkę na pniu, pokażę jak zrobię w końcu fotkę
____________________
Wani 10:02, 15 mar 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
effka napisał(a)




A no widzisz pisałas o nożycach a ja się jak głupia dopytuje na moim wątku hehe
Jakiej firmy kupiliście?



Stihl, mamy swój ulubiony sklep ze sprzętem niedaleko od domu i tam robimy zakupy, ostrzymy, serwisujemy itd. Dzieci zawsze dostają po baloniku od pana ze sklepu, haha. Tym sposobem i one chętnie tam jeżdżą
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 10:51, 15 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)


Stihl, mamy swój ulubiony sklep ze sprzętem niedaleko od domu i tam robimy zakupy, ostrzymy, serwisujemy itd. Dzieci zawsze dostają po baloniku od pana ze sklepu, haha. Tym sposobem i one chętnie tam jeżdżą

Najlepsza firma tez mam taki swój sklep i córka dostaje lizaka i czuje się taka wyróżniona, że jak mówię, że jedziemy do naszego sklepu to aż piszczy
____________________
eVka 21:42, 16 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, pokażesz posadzone cisy? Myślę czy nie zrobić z nich niskiego żywopłotu wokoł graba kolumnowego.
____________________
Wani 21:56, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
effka napisał(a)
Aniu, pokażesz posadzone cisy? Myślę czy nie zrobić z nich niskiego żywopłotu wokoł graba kolumnowego.


Ewa przepraszam, znów mnie wcięło...
Jutro zrobię zdjęcie żywopłotu, zaczęłam w nim pielić i z radością stwierdzam że wygląda na to że przyjęło się 100 cisów na 100 Wszystkie mają świeże zielone końcówki co oznacza chyba że zaraz ruszą.

Po dość długim i stresującym dla mnie (ile ja się ich naoglądałam ) czasie ruszyły również brzozy. Na sześć wsadzonych pięć żyje - jedną złamał wiatr już jakiś czas temu.

Czekamy na dostawę cisów, miały być już jakiś czas temu, niestety trochę się ich przyjazd opóźnił. Cisy z tego samego źródła co w zeszłym roku, mają być kopane z gruntu i to mnie trochę martwi bo późno już...Ale podobno one są jakoś specjalnie sadzone żeby można je było w dowolnym momencie wykopać. MImo wszystko trochę się obawiam.

Zdefiniowałam plany na ten rok i szaleństw nie będzie. Dosadzimy cisów, wyznaczymy resztę rabat i dokończymy zabawę z glebą. `Szukam też niewysokich drzewek, takich do 3 metrów najlepiej.

Dwie rabaty mam gotowe do sadzenia ale nie mam na nie pomysłu, za szybko mi zima minęła

Pozdrawiam, jutro wstawię zdjęcia chociaż trochę wstyd
____________________
Ania Pod bosymi stopami
makadamia 14:19, 24 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Wstyd to kraść.
Dawaj zdjęcia
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
eVka 15:36, 24 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Super, że cisy się przyjęły Zazdroszczę cisowych zakupów
____________________
Wani 18:15, 24 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Makadamia pozwól że na rozgrzewkę wstawię cisy dla Ewy, do reszty muszę się trochę lepiej przygotować Proszę wybaczyć jakość, aparat padł i została komórka.



Od frontu
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies