Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Muszelki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Muszelki

Muszelka 19:54, 24 lut 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Ewa777 napisał(a)
Oho, to się u Ciebie działo i w ogrodzie i w domu
Piękna kępka krokusików. U mnie jeszcze nie pokazują koloru.


U mnie przeważnie bardzo dużo się dzieje, ale mało o tym piszę

Od kilku dni kwitną botaniczne i jakaś odmiana białych. Na szybcika cyknęłam im dziś telefonem kilka portretów. Ku pamięci. Krokusy tak szybko odchodzą...



____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 20:50, 24 lut 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Dzisiaj pierwszy raz zatęskniło mi się za latem... Za kwiatami i motylami

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Makao 21:23, 24 lut 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4182
Lał, piękny hibiskus. Szkoda że jego kwiaty tylko 1 dzień i utrzymują.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Napia 00:04, 25 lut 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękne krokusy i przebiśniegi, i hibiskus oczywiście
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Muszelka 00:14, 25 lut 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Aniu, to hibiskus Summerific 'My Valentine'. Ta odmiana ma takie olbrzymie kwiaty.
Rzeczywiście utrzymują się jeden dzień. Pocieszeniem jest fakt, iż od połowy lipca do pocz. września ma codziennie 1, 2 lub 3 rozkwitnięte kwiaty. Na zdjęciu hibiskus còrki - młody, posadzony przy zakładaniu ogrodu 2 lata temu.

Starsze egzemplarze obficiej kwitną. Fajna, niewymagająca, niechorująca odmiana. A efektowna
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 00:16, 25 lut 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Agnieszko - krokusy, przebiśniegi i hibiskus dziękują
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
GingerO 06:06, 25 lut 2024

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 123
Dziękuję za odpowiedź w sprawie przebiśniegow. Nie wiedziałam że tak trudno je mieć z cebulek. Niestety mam tylko 2 sąsiadki w okolicy i one nie mają jeszcze ogrodu, nic nie posadzone. Może gdzieś w centrach ogr można kupić przebiśniegi, ale nigdzie jeszcze nie spotkałam.
____________________
Ola
Patrycja_KG_Lu 09:48, 25 lut 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2707
Muszelko pokaż proszę domek. Może z moim dziecięciem zrobimy też po jakiejś większej dostawie zapewniającej surowiec. Krokusy już masz rozkwitnięte…u mnie jeszcze z ziemi nie wyszły. Zastanawiam się czy nie odkopać w jednym miejscu i nie sprawdzić czy cebulki żyją.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Kordina 10:16, 25 lut 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Popieram prośbę Patrycji. Też chciałabym zobaczyć domek z kartonów sama takie robiłam niegdyś, malowałam, oblepiałam itp
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 10:26, 25 lut 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8587
GingerO napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź w sprawie przebiśniegow. Nie wiedziałam że tak trudno je mieć z cebulek. Niestety mam tylko 2 sąsiadki w okolicy i one nie mają jeszcze ogrodu, nic nie posadzone. Może gdzieś w centrach ogr można kupić przebiśniegi, ale nigdzie jeszcze nie spotkałam.


Na Olx są oferty sadzonek. Zerknij, może ktoś w Twojej okolicy je ma
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies