Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Roocika 10:24, 10 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gosiu, widzę, że u Ciebie praca przy rozmnażaniu wre
Fajnie, widzę, że chyba też zacznę powoli coś mnożyć i dzielić, może siać ale z naciskiem na powoli Jednak czasu zbyt mało a za dużo oczekiwań

U nas właśnie zażółciło się od mleczy a skosić nie ma jak bo trochę za mokro.
Ciekawa jestem jak będzie Ci rósł ten paprotnik, dawaj znać

Pozdrawiam Gosiu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gosialuk 22:23, 10 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
kaz742011 napisał(a)
Niezły zapas doniczek . U mnie też parapety zastawione .

Sukcesywnie z domu wywożę na działkę. Tu też mam parapet zastawiony i balkon na dodatek.
Wielkie dzięki za zdjęcia twoich choin. Piękne są.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 22:30, 10 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Roocika napisał(a)
Gosiu, widzę, że u Ciebie praca przy rozmnażaniu wre
Fajnie, widzę, że chyba też zacznę powoli coś mnożyć i dzielić, może siać ale z naciskiem na powoli Jednak czasu zbyt mało a za dużo oczekiwań

U nas właśnie zażółciło się od mleczy a skosić nie ma jak bo trochę za mokro.
Ciekawa jestem jak będzie Ci rósł ten paprotnik, dawaj znać

Pozdrawiam Gosiu


Asia no jakoś tak samo wychodzi. Na większe areały bym zbankrutowała na takie ilości sadzonek ze szkółek, zwłaszcza teraz jak ceny mocno podskoczyły.
Czasami nie wymaga to prawie żadnego wysiłku, np. włożyć ucięty patyczek w ziemię, poprzesadzać siewki. Na rok można prawie zapomnieć.
Będę meldować na bieżąco o paprotniku i nie tylko. W sumie jeszcze nigdy nie dzieliłam paproci i nie wiem jak one to znoszą. Ja bardziej jestem ciekawa jak rośnie długosz królewski, to będzie jego drugi sezon u mnie i powinien już zacząć wyglądać po królewsku.
Ostatnio przesadzałam siewki ostrogowca, a ubiegłoroczne już podrośnięte posadziłam też pod blokiem.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 22:38, 10 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Widzę, że mnożysz i siejesz co tylko w ręce wpadnie Ja też tak robiłam i jeszcze mi nadal zostało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 22:53, 10 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Musimy sobie jakoś radzić na tych areałach. Ja teraz na działkę przywożę i z działki wywożę. Pewnie sąsiedzi ze wsi trochę się podśmiewają, ale co tam. Wymiany sąsiedzkie i rodzinne, zakupy, wysiewy, a teraz jeszcze pod blokiem obsadzam, więc z pełnymi torbami wracam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 22:56, 10 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gosialuk napisał(a)
Musimy sobie jakoś radzić na tych areałach. Ja teraz na działkę przywożę i z działki wywożę. Pewnie sąsiedzi ze wsi trochę się podśmiewają, ale co tam. Wymiany sąsiedzkie i rodzinne, zakupy, wysiewy, a teraz jeszcze pod blokiem obsadzam, więc z pełnymi torbami wracam.

Widziałam, ze działasz na dwa fronty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirka 23:06, 10 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gosia odpisałam ci u siebie na temat rozmnażania hortensji. Zobacz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gosialuk 05:25, 11 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Dziękuję, jakoś pominęłam twoją odpowiedź, bo raz z telefonu, raz z komputera na O zaglądam i powiadomienia z plusikiem mi uciekły.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 05:27, 11 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
sylwia_slomczewska napisał(a)

Widziałam, ze działasz na dwa fronty

Jeszcze dzisiaj poobsadzam dalszy ciąg ID i cyknę fotki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Nowa12 20:36, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nadrobiłam choć trochę. Bodziszki też mi chodzą po głowie zeby je między seslerie na skarpie dosadzić. Turzyce brązowe mi padły to chwilowo turzyc nie lubię . Z zakupami to u mnie słabo bo tylko róże. A inne zamówienie mi anulowano także dopiero muszę poszukać to co chcę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies