Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

AniazUroczyska 01:57, 03 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Mariposa napisał(a)


Pewnie nie tylko my się zastanawiamy. Myślę, że wróci


Pamiętam, w tamtym roku jak wróciła po dłuższej nieobecności, to odezwała się na Twoim wątku. Masz chody Może tym razem też tak będzie?
Roocika 09:34, 03 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Mariposa napisał(a)


Oj, Ewo, kiedy ja nabiorę takiego zdrowego dystansu do ogrodu, jak Ty? Wciąż każde ogrodowe niepowodzenia traktuję jak osobistą porażkę

Mam tak samo.. Teraz czekam na ambrowca, boję się, że nie przeżyje i wciąż się zastanawiam, czy coś mogłam lepiej/inaczej/dokładniej zrobić, żeby się jednak przyjął.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mariposa 17:37, 05 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Roocika napisał(a)

Mam tak samo.. Teraz czekam na ambrowca, boję się, że nie przeżyje i wciąż się zastanawiam, czy coś mogłam lepiej/inaczej/dokładniej zrobić, żeby się jednak przyjął.


Dobrze, że nie jestem w tym osamotniona
____________________
Ela Motylogród
Mariposa 17:44, 05 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
A teraz będę się chwalić

najpierw prezentami - dostałam piękną azalię (jest w tej chwili największym egzemplarzem na azaliowisku i trawkę, której nawy nie mogę sobie przypomnieć



śliczne ciemierniki i powojnika z grupy montana - jeszcze nie znalazłam im docelowego miejsca. Ale już się cieszę na te wszystkie kwiatki

____________________
Ela Motylogród
Anda 17:47, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Mariposa napisał(a)


Oj, Ewo, kiedy ja nabiorę takiego zdrowego dystansu do ogrodu, jak Ty? Wciąż każde ogrodowe niepowodzenia traktuję jak osobistą porażkę


Niedługo Ci to przejdzie
Widzę nowe roślinki, super

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mariposa 17:50, 05 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Te patyki za powojnikiem to moje najnowsze nabytki
Niestety, jarząby z uszkodzonej przesyłki miały się coraz gorzej, dałam im szansę, ale nie rokowały. Szybka decyzja, żeby nie tracić sezonu czy dwóch - i są godni następcy! Tadam! Przestawiam Wam Flanrock Autumn Spire sztuk 3!
Piękne, prawda?

____________________
Ela Motylogród
Anda 17:52, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
No te to są śliczne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 20:12, 05 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Śliczne te jarząbki Elu. I prezenciki niczego sobie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Roocika 09:11, 06 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Oko fajne chłopaki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Zakrecona 09:14, 06 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Następcy są godni, to fakt

Prezenciki też fajne!
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies