Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Gutlandia

Pokaż wątki Pokaż posty

Gutlandia

Milka 07:14, 20 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
la_estrellita napisał(a)
Sylwiu



Z moich niewykopanych mieczyków umarły tylko 3. Większość przeżyła i dorobiła się potomstwa. Nie wiedziałam, że one się sieją. Czy ktoś wie, po ilu sezonach takie z siewu kwitną?


Też nie wykopałam, bo traktuję, jak jednoroczne i też mi wyłażą, ale czy zakwitną? Raz mi zakwitły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kamcia 10:07, 20 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Faktycznie, tacy sąsiedzi to skarb...
Ja sie trzymam tylko z jedną sąsiadka...

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
la_estrellita 18:25, 25 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Dzisiaj pojechałam sobie do pobliskiego ogrodu botanicznego. Załapałam się na rodki i piwonie. Tylko z wrażenia zapomniałam tym drugim fotek nacykać . W sumie to tak mnie zauroczyło, że ogólnie zapomniałam pocykać ale rodki załapały się na kilka fotek.





Ludzia złapałam dla oddania rozmiaru:



____________________
Agnieszka Gutlandia
la_estrellita 18:28, 25 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
„A to co to? Patrz? Jakiś duży ten rabarbar..”



____________________
Agnieszka Gutlandia
Toszka 18:49, 25 maj 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Parzeplin brazylijski czyli Gunnera manicata
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
la_estrellita 18:56, 25 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Holender jasny! Toszka! Gdzie są widły? Gdzie? Miło mi bardzo, że zajrzałaś . Gunerrę to ja od razu rozpoznałam ale reakcja mojej psiapsióły zabójcza .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Gruszka_na_w... 21:35, 25 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Piękną wycieczkę miałaś.
Ze 4 takie gunnery w ogrodzie i można by osiągnąć minimalizm nasadzeniowy, bo nic więcej się nie zmieści.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rumianka 22:21, 27 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Wycieczka widać bardzo udana, nasycić się kolorami i można wracać do chaty... cała Happy
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgol 11:01, 28 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Oj widze ,że i Ty zawitałaś do mojego ulubionego ogrodu botanicznego Tez uwielbiam ten czas gdy kwitną u nich rodki i piwonie.Prezcudnie jest tam wtedy. Byłam jeszcze w czerwcu jak kwitna róże i jakoś jesienią gdy wrzosy i hortensje.Nie wiem kiedy piękniej
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Pszczelarnia 11:39, 28 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
la_estrellita napisał(a)
Tak wygląda moja zieleń wiejska:



A kilka domów ode mnie rośnie w przedogródku taki niewielki okaz i za szybko nie rośnie. Chyba pójdę i zapytam co mu robią, że nie rośnie taki wielki a jednak ślicznie kwitnie. Może jakby go ciąć po kwitnieniu to by mu nie szkodziło?

Zieleń wiejska niczego sobie - droga mi się brukowa podoba. Już ich nie ma wiele (gdzieś tam na Mazurach jeszcze).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies