Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Gutlandia

Pokaż wątki Pokaż posty

Gutlandia

Kamcia 08:50, 15 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
...glogow...
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Anda 06:56, 16 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Agnieszko, Pestka56 napisała u TAR że ma parę tych głogów i są u niej bezproblemowe, przeczytaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
la_estrellita 21:45, 16 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Kamilo a wiesz, że ja też .

Ewo poczytałam i się przeraziłam ich rozmiarem i szybkością wzrostu. Liczyłam że one jednak wolniej przyrastają. Na tym skrawku to ja jednak trzech nie zmieszczę .
____________________
Agnieszka Gutlandia
sylwia_slomc... 21:57, 16 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
W Nowej Hucie w Krakowie rosną piękne kilkunastoletnie głogi szczepione, zawsze sie zachwycam i też takie drzewo chcę
Mam jednego głoga w lasku wsadzonego, ale czy on biały czy różowy jeszcze nie wiem.
Różowego miałam i pieknie już kwitł, ale mu mrówki w korzeniach zrobiły mrowisko i padł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
la_estrellita 22:08, 16 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Tak wygląda moja zieleń wiejska:



A kilka domów ode mnie rośnie w przedogródku taki niewielki okaz i za szybko nie rośnie. Chyba pójdę i zapytam co mu robią, że nie rośnie taki wielki a jednak ślicznie kwitnie. Może jakby go ciąć po kwitnieniu to by mu nie szkodziło?
____________________
Agnieszka Gutlandia
wiklasia 22:13, 16 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
ha, ha "co robić, żeby szybko nie rosło" - pierwszy raz się spotykam z takim podejściem, z reguły to ludzie dążą do czegoś wręcz przeciwnego
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
la_estrellita 22:15, 16 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Bo ja zawsze muszę inaczej niż wszyscy .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Kamcia 22:51, 16 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
la_estrellita napisał(a)
Kamilo a wiesz, że ja też .

Ewo poczytałam i się przeraziłam ich rozmiarem i szybkością wzrostu. Liczyłam że one jednak wolniej przyrastają. Na tym skrawku to ja jednak trzech nie zmieszczę .


Szczepiony nie będzie taki duży. Chociaz on droższy.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Magleska 23:15, 16 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Aga fajną masz tą zieleń wiejską piękne te drzewa
w niedoczas wpadłam i nie wiem czy już wybrałaś drzewka do swojego przedogródka ?


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylszu 23:39, 16 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Aga, śledzę Twoje rozterki na temat przedogródka już od jakiegoś czasu i powiem Ci, że zachowujesz się jak dziewica w noc poślubną Parę miesięcy temu osobiście wykopywałaś antyczne amfory z ziemi i inne skarby, radochę miałaś z kupy...kupy a teraz ślimoczysz nad kilkoma roślinami Te głogi w Twojej wsi są PZEPIĘKNE - jeżeli Ci się podobają to sadż - przecież to Twój ogród.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies