Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

AniazUroczyska 22:38, 03 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Zakrecona napisał(a)
elwirka67

Dorii, Aniu możecie sobie używać u mnie Zawsze z tego jakiś pożytek wypłynie



Też tak uważam, dlatego używam sobie do woli tu i tam
Mala_Mi 14:35, 04 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margerytka40 napisał(a)
Bo często jest tak, że krytykują nas i nie rozumieją za tę naszą pasję i to nawet najbliżsi. Ale tak jest gdy jeszcze nie widać efektów tego naszego orania, wzbogacania i pakowania w glebę hektolitrów potu no i kasy, nie ukrywajmy. Dziewczyny ale przychodzi czas gdy eMowie zaczynają rozumieć, zaczyna im się podobać. Może nawet tego nie mówią, he he bo przecież jak tu przyznać się, że nie miało się racji, teściowie też do sąsiadów chwalą bo synowa pracowita, sąsiedzi szczęki zbierają i z zazdrością zaglądają przez sztachety. Tylko potrzeba czasu, czasu ijeszcze naszej wytrwałości. I wiem co piszę zaręczam. Tak że dz iewczyny nie smutać się, widełki w łapki i zasuwamy, kombinujemy a jak trzeba to opieprzamy kogo trzeba i walczymy o marzenia o piękny ch ogrodach. Koniec

Zaglądam, ale nie jestem w stanie tyle przeczytać, a obrazków brak.. natomiast natknęłam się kątem oka na taki wpis... podpisuje się pod nim obiema ręcami

U mnie tak było.... a teraz mam wyhodowaną żmiję na własnej piersi.. i już nie mogę sobie robić w ogrodzie jak chcę, bo chłop też ma dużo do powiedzenia ..ha, ha, ha.. ale pomaga ile może i czasami mam wrażenie że mu bardziej zależy na ogrodzie niż mi. Ja mówię nie podlewaj już trawnika bo rachunki, a on, że uschnie.. z kosiarką biega nawet jak pada na pysk po pracy. A ile ze mnie się naśmiewał... jak zaczęli chwalić ogród to i chłop zaczął poczuwać się do naszego dzieła, a nie tylko tolerancja na moje fanaberie.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zakrecona 16:33, 04 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Witaj Aniu Fotek mało, bo i nie ma czego focić za bardzo
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 11:18, 05 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Bo często jest tak, że krytykują nas i nie rozumieją za tę naszą pasję i to nawet najbliżsi. Ale tak jest gdy jeszcze nie widać efektów tego naszego orania, wzbogacania i pakowania w glebę hektolitrów potu no i kasy, nie ukrywajmy. Dziewczyny ale przychodzi czas gdy eMowie zaczynają rozumieć, zaczyna im się podobać. Może nawet tego nie mówią, he he bo przecież jak tu przyznać się, że nie miało się racji, teściowie też do sąsiadów chwalą bo synowa pracowita, sąsiedzi szczęki zbierają i z zazdrością zaglądają przez sztachety. Tylko potrzeba czasu, czasu ijeszcze naszej wytrwałości. I wiem co piszę zaręczam. Tak że dz iewczyny nie smutać się, widełki w łapki i zasuwamy, kombinujemy a jak trzeba to opieprzamy kogo trzeba i walczymy o marzenia o piękny ch ogrodach. Koniec

Amen, podpisuję się pod każdym słowem w tym co napisała Asia. Przeszłąm chyba wszystkie te etapy i zgadza się co do joty
____________________
Pszczelarnia 23:00, 06 sie 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gdzie klony?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zakrecona 14:14, 07 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Tak się bawiłam, a propos wcześniejszych dumań nad wąska rabatka od wschodu przy wjeździe

Chyba nie będzie źle. Jeszcze czosnki jakieś może?



A czy jeśli chodzi o biało zielone trzmieliny, to są jakieś super gatunki, czy to bez znaczenia, którą wybiorę?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 14:15, 07 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Pszczelarnia napisał(a)
Gdzie klony?


Ewa klony na tyły, za placykiem i w okolicach.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Dorii 15:28, 07 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Co to za trawka?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sarenka 15:49, 07 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jak ona bardzo wąska jest? Trzmieliny na pniu, trawy i co tam jeszcze chcesz dać?


Ja ostatnio zaczęłam hosty sadzić ,z małej kępki zrobiło mi się chyba że 30 sztuk jeśli nie więcej,tylko ja mam takie niskie do 20 cm chyba, wyższe kupię choć czuję że polowej mnie przechrzci
____________________
Magda W samym sloncu
Zakrecona 16:18, 07 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Dorii napisał(a)
Co to za trawka?


A to carex silver sceptre. Toszka ją kiedyś chwaliła, inne dziewczyny trochę mniej.

Wkleiłam na próbę, żeby wizualnie sobie zobrazować Może wsadzę na próbę i zobaczę jak będzie rosła?

Chyba, że żółte trzmieliny, to wtedy Hakonechloa Aureola, by może pasowały.

Przy czym, żółte trzmieliny mnie drażnią.

Może dam same trzmieliny z cisami i trawą, żeby było bardziej bezobsługowo.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies