Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Anda 21:50, 26 paź 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Delektuję się Twoimi zdjęciami i opowieściami Pisz i pokazuj więcej Zawsze do Ciebie zaglądam, ale nie zawsze ślad zostawiam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gabriela 21:53, 26 paź 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
sierika napisał(a)
Miło Gabrysiu, że zajrzałaś do mnie, szkoda, że nie udało się realnie ale wszystko przed nami. Bardzo lubię podglądać inne ogrody, zawsze cos podpatrzę dla siebie, szczególnie te niewielkie prywatne, zwykłych ludzi jak to ujęłaś, one mają w sobie coś intymnego, niepowtarzalnego i ta burza kolorów, pięknie.


Uwielbiam zaglądać do takich ogródków. Rzadko tam mają płoty, więc jest to bardzo łatwe. Ogród sąsiada



____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 21:55, 26 paź 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wendy79 napisał(a)


Ta sama piosenka przyszła mi na myśl, podczas czytania i oglądania tych wszystkich postów Takie zdjęcia utrzymują mnie tylko w miłości do bylinowych ogrodów... A więc : dręcz mnie, męcz mnie!!!


Jak widzisz staram się od wczoraj.

U Pszczelarni było o szklarniach.



____________________
Ogród w budowie nieustającej
Anabell 22:00, 26 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gabriela napisał(a)






I ostatnie dalie.



Trawy zaczyna być trochę u mnie widać, dla astrów to idealne towarzystwo



Gabrielo

Chryzantemy i astry bylinowe o tej porze roku królujące w ogrodzie.

z chryzantemą miałam porażkę w ubiegłym roku, a astry zagościły u mnie.
Też stwierdziłam dla astrów dobre towarzystwo trawy.

Taką pojedynczą dalię o ciemnych liściach mam podobną o nazwie Roxy i strzegę jej bardzo.

Z wielką ciekawością oglądałam wspaniałe widoki angielskich ogrodów, aż zazdrość bierze do umiejętności zestawień.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gabriela 22:03, 26 paź 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Anda napisał(a)
Delektuję się Twoimi zdjęciami i opowieściami Pisz i pokazuj więcej Zawsze do Ciebie zaglądam, ale nie zawsze ślad zostawiam.


Ando i dziewczyny, cieszę się że lubicie i zaglądacie.






____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 22:10, 26 paź 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Anabell napisał(a)


Gabrielo

Chryzantemy i astry bylinowe o tej porze roku królujące w ogrodzie.

z chryzantemą miałam porażkę w ubiegłym roku, a astry zagościły u mnie.
Też stwierdziłam dla astrów dobre towarzystwo trawy.

Taką pojedynczą dalię o ciemnych liściach mam podobną o nazwie Roxy i strzegę jej bardzo.

Z wielką ciekawością oglądałam wspaniałe widoki angielskich ogrodów, aż zazdrość bierze do umiejętności zestawień.


Wyciągnęłaś mój ogród, no proszę.
Pojedynczą dalię mam z siewu, z serii Biship Children, mają ciemne liście i łodygi.

Do astrów pasują też rdesty, Mira tak ma, się zachwyciłam wczoraj. I sadziec czekoladowy z nimi dobrze też się ma, jeżówki i zwykły sadziec też, nawet resztki przegorzanów jak na obrazku.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
tulucy 22:33, 26 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Sadziec czekoladowy mnie nie wyszedł mi po zimie. Sadziłam jesienią, może jego trzeba wiosną? Mam ochotę spróbować ponownie. A może moja ziemia dla niego niedobra...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 07:56, 27 paź 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jesu. Bosko!
Ja będę Pamelą! Ja!
____________________
Mój nowy ogródek
margaretka3 08:56, 27 paź 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Gabriela napisał(a)



Posadziłam chryzantemy od Margertyki na ognistej no i bez sensu, marzę o tych starowinnych i wyrwę je od Małgosi choćby pazurami.


Ha ha, narozrabiałyście z Ewą z tym dzieleniem chryzantem. Gabrysiu, ziemia taka mokra, że i pazurkami dasz radę wyrwać. Przyjeżdżaj nawet dziś, bo kwitną i wiadomo jak wyglądają, kota w worku już nie dostaniesz. A te czerwone są przepiękne, mam i dla Ciebie i dla Miry.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:07, 27 paź 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Gabriela napisał(a)


Już czytałam i odpisałam u Ciebie, mam wieczór z ogrodowiskiem i zdjęciami
Twój klon strzępiastokory jak urośnie, to taki piękny będzie:




Ach! I jak moje urosną, to nic innego robić nie będę, tylko się na nie gapić A masz zdjęcie z dalsza, pokazujące w całości pokrój drzewa?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies