Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Bogdzia 17:28, 27 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zdjecia z wojaży i Twojego ogrodu obejrzalam , piękne jedne i drugie.Fajnie ze mozna kolory i słoneczko na zdjeciach zatrzymac i dokarmiac sie nim równiez zimą. Klona strzepiastokorego tez sobie w tym roku kupiłam.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 20:21, 27 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gabrysiu być taką Pamelą - marzenie . Twój ogród niezmiennie uwielbiam. I strasznie się cieszę, że dzielisz się z nami swoimi ogrodowymi wojażami . Ja jeszcze nie szybko sobie na takie wypady pozwolę, a marzę o takich baaaardzo . Jesteś moim oknem na ten niezwykły, daleki ogrodowy świat .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 22:16, 27 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Acer Griseum mam dwa dwulatki, to moje ostatnie klony w ogrodzie...liczę bardzo na taką cynamonową strzępiąstą korę, moje jeszcze maluszki.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mira 23:38, 27 paź 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ależ się tu dzieje!
Bukiety dalii omlaskałam, książkę inteligencja kwiatów właśnie zamówiłam, na tą różaną czekam jak i na wątki z ogrodów, zajawki są cudne, mają jakąś magię te ich gospodarcze miejsca

będzie się działo wiosną jak te tulipany zakwitną, ja mam sadzenie jeszcze przed sobą

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
tulucy 18:17, 28 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Po uwadze Gabrysi zaciekawił mnie ogród Sieriki... Znalazłam go i przepadłam, zakochałam się w kwiatku orlaja wielkokwiatowa. Mam nadzieję, że nasiona - już zakupione w internecie obcojęzycznym - zaspokoją moje chciejstwo. A ogród - mam nadzieję, że kiedyś - niezadługo - będzie go można na O. podziwiać...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sierika 19:31, 28 paź 2017

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Łucjo, ze zdumieniem przeczytałam Twoją wypowiedź, bardzo dziekuję za tak pochlebną opinię. Orlają będziesz zachwycona, ma wiele zalet.
Gabrysiu, wybacz, że w Twoim wątku pozwalam sobie.
____________________
EwaSierika
maed 20:05, 29 paź 2017


Dołączył: 25 gru 2015
Posty: 180
Trafiłam z wątku cytrusowego i wpadłam po uszy. Czytam o wojażach i podziwiam Twoje jesienne klimaty. Pozdrawiam
____________________
Edyta - Ogródek podwórkowy
Pszczelarnia 20:43, 29 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja tylko chciałam powiedzieć, że Piet stosuje w swoich projektach astra frikartii (słynnego Moencha), jak również piwonię Krinkled White.


Szopki fajne. I dom Pameli i sąsiada również. Nie śmiem marzyć, że dożyję wieku i kondycji Pameli.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 21:36, 29 paź 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bardzo chciałam odnaleźć zdjęcia całego klona strzępiastokorego, ale mam trzy zdjęcia i tylko tych wielu pni, bo rósł w takim ciasnym miejscu i nie mogłam go objąć z daleka aparatem - teraz to widzę jak patrzę na zdjęcia.

Za to mam śliczną korę wiśni - też bez całego drzewa.





I widoczek kolorowy, u mnie po tej wichurze liści właściwie nie ma.





____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 17:16, 31 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne piętra utworzył dereń pagodowy .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies