Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Agatorek 17:17, 29 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Ja na szczęście nie mam problemu z dotykaniem dżdżownic. W rękawiczkach.
Bardziej nie lubię pająków (pamietam, jak jeszcze mieszkałam w bloku, to dzwoniłam po szwagra, żeby przyjechał i zabrał ze ściany ). Przeżyłam też myszy skaczące na mnie z worka z drewnem do rozpałki . Nie wiem kto był wtedy bardziej wystraszony, mysz, czy ja .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 17:23, 29 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Robisz piękne zdjęcia
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magleska 17:28, 29 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Aga
śliczne kadry .....kompostu zazdroszczę -mój tegoroczny ,to nawet nie zaglądam ,czy cokolwiek się przerobiło .....
ale zamówiłam sobie tonę obornika przerobionego -mam nadzieję ,że do skrzyń mi wystarczy ta tona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia1980 08:35, 30 paź 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Też mam taką skarpę za domem i chyba odgapie od Ciebie te schody , bo są super.Pięknie tam u Ciebie. Ja też mam mnóstwo dżdżownic u siebie w kompoście . I nie wiem czemu ale strasznie lubię dżdżownice. Jak je widzę buzia mi się uśmiecha.
____________________
Moja Sielanka
malgorzataka... 13:49, 30 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Dobrze że wpadłaś do mnie na jednego-dziękuję..
Nie wiem czy już robiłas pigwówkę--ona jest tak dobra że w żaden sposób 2 lata nie uchowa się.Owoce najpierw zalałaś alkoholem czy zasypałaś cukrem?
Ogród masz piękny dosyć czesto zaglądam-zróżnicowanie terenu którego u mnie brak a ja bardzo lubie góry i doliny.
pozdrawka przesyłam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
nicol21 14:29, 30 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Dawno mnie u Ciebie nie było.
Te stare nasadzenia tworzą niepowtarzalny nastrój w Twoim ogrodzie. Schody - rewelka.
Reszta kolorów piękna. Taka ciepła i kolorowa jesien bardzo cieszy. U nas dzis pierwszy szary i ponury dzien, mimo, że cieszyłam się kolorami to mogłabym tych słonecznych dni jednak więcej mieć .

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Nowa12 17:20, 02 lis 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Przed dzisiejszą deszczową szaroburością parę fotek zrobiłam chociaż już powoli trzeba udać się na fotograficzny spoczynek .
Chociaż w zeszłym roku w listopadzie jeszcze ostro działałam, zmieniałam linie rabat i kolistą rabatę przygotowywaliśmy pod wiosenne nasadzenia.
Kusi mnie jeszcze jedno miejsce żeby je wykorygować. Jak wykrzesam jeszcze siły i pogoda będzie sprzyjać to kto wie... .
Na przyszły sezon chętnie kupiłabym jeszcze jednego judaszka najlepiej Eternal Flame. Bardzo je polubiłam a mam tylko 2 .
Tu Forest Pansy a w zasadzie jego resztki liści.

Przynudzam klonami ale jak tu jesienią nimi nie przynudzać .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:23, 02 lis 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Marniutkie to drugie kwitnienie róż. Wszystko opóźnione i róże też nie zdążyły w pełni zakwitnąć. Na pół gwizdka.


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:28, 02 lis 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wrzosy niezawodne co roku jesienią. Co roku planuję je uwiolnić ze ścisku jaki im zafundowałam a potem jednak daję im spokój.
Śmiałkom kwiatki ścięłam bo bałagan uskuteczniały.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agatorek 17:29, 02 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Śliczne kolory, takie ciepłe
W przeciwieństwie do dzisiejszej aury
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies