Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 11:18, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
U nas tak samo, jak zaczęło w świeta to pada i pada. Ja dziś ratowałam trochę gałęzie hortensji po się rozkraczyły, na szczęści tylko jedna się złamała nisko, reszta tylko czapki straciła.
Niezła historia z tą miotłą, sąsiad będzie miał zagadkę jak stopnieje śnieg


Trzeba kontrolować ilość śniegu, w lesie widzieliśmy wiele drzew złamanych wpół tak, że został sam pień do wycinki, dotyczy to zwłaszcza sosen niestety.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 11:19, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
beta napisał(a)
Kolejny cudnie ośnieżony ogród. Foty świetne . Śliczne ozdoby na choince


Choinka własnego chowu, jeszcze trochę postoi
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 11:31, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
Ło jeżu ile białego!!!!

Te gwiazdki to samoróbki?
Daj instrukcję


Samoróbki, instrukcja tu: https://www.instagram.com/p/CH00R5OBdps/ Łatwe to jak nie wiem co.
Polecam zwłaszcza zwykłe koperty, bo są miękkie. Ja wystartowałam z eleganckimi, sztywnymi i co drugi dzień latałam do papierniczego, żeby dokupić, bo ciągle było za mało. Inna rzecz, że na instrukcję rzuciłam tylko jednym okiem, stwierdziłam, że łatwe i wzięłam się do roboty. Ilość kopert okazała się kluczowa, dla miękkich ok. 10, dla sztywnych 18.
Robiłam też szydełkowe, ale w tym roku do nich nie dotarłam (??), więc nie zawisły, znalazłam tylko jednego niedobitka, reszta jest zagadką...
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 12:53, 11 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ilekroć patrzę na Twój domek to zazdraszczam że jeszcze nie mam domku narzędziowego, wykonam oczywiście ręcami Wicia, ale muszę cierpliwie poczekać. Jest zachwycająco
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mgduska 13:41, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)
Ilekroć patrzę na Twój domek to zazdraszczam że jeszcze nie mam domku narzędziowego, wykonam oczywiście ręcami Wicia, ale muszę cierpliwie poczekać. Jest zachwycająco



Z czasem on rzeczywiście przekształca się w domek narzędziowy, chociaż pierwotny zamysł był inny. Stara budka narzędziowa wymaga generalnego remontu, a mi wygodniej i przyjemniej sięgać do nowego, czystego. Wszystko w ogrodzie jest zmienne
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:08, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Sobota 9 stycznia. Przyszły zamówione ciemierniki, fajne, nie powiem, ale co za pomysł wysyłać sadzonki w styczniu??
Zadołowałam w szklarni, muszą przeczekać do roztopów




____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:09, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:12, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A to już ze spaceru po okolicy




Czy to nie fajne, że można ze śniegu ulepić takiego śmiesznego człowieka i ludzie to robią



____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:13, 11 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
____________________
Sałatka pokrzywowa
BKosimkArt 21:29, 11 sty 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ja ostatnio byłam zdziwiona że wysyłają clematisy na bierząco a nie na wiosnę dopiero...
Śliczne zdjęcia zimowe
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies