Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Roocika 21:46, 11 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale fajne fotki ze spaceru
Może tam skąd wysyłali nie ma śniegu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 21:53, 11 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Tez się właśnie zastanawiałam co zrobić z ciemiernikami w doniczkach. O szklarni jakoś nie pomyślałam
Ale masz śniegu, zazdroszczę takiej zimy. U nas nieletnie ostatnio lepiły bałwanią rodzinkę o 22giej przy czołówkach, bo się bały, ze świeżo spadły śnieg do rana nie wytrzyma
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mikina34 10:40, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
W LM przed świętami były w wyprzedaży Ciemierniki biały Helleborus niger, małe doniczki, P9 podajże za 7,50zł, ale dość mocno rozwinięte, oczywiście część zasuszona, bo wiadomo jak sie traktuje rośliny w takich marketach
Nabyłam 4 szt, przetrzymałam dwa dni z wynoszeniem na chwile na dwór, potem trzymałam jakiś tydzień na tarasie osłonęte lakko kartonem. Od 30.12 siedzą zadołowane w ziemi na rabatach, teraz są pod śniegiem i mają się dobrze. Może jakbym zaplaciła za nie 30zł za sztuke to bym się bardziej cykała, że padną
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
antracyt 10:50, 12 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Moje zeszłoroczne zdobycze były jeszcze tańsze i w tym roku całe w pąkach W tym roku też będę polować na okazje.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
PrawieBory 11:24, 12 sty 2021


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 123
Witaj Magdusko.
Postanowiłam się przywitać, bo to chyba nie ładnie tak podglądać bez słowa czyjś ogród. Urzekł mnie domek z dachem rojnikowym. Już wiem, o co będę wiercić dziurę w brzuchu mojemu M
W ogóle masz fajny ogród i miejsce takie spokojne (chyba?).
Z ciekawością będę podglądać dalej.
____________________
Pozdrawiam. Kasia
ryska 20:05, 12 sty 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Rozpływam się nad urokiem domku o każdej porze roku.
Ciemierniki w szklarni to coś jak u mnie róże z donic a potem chryzantemy z donic w których róże były
Wszystkie wylądowały w szklarni.
Będzie zagwozdka wiosną gdzie to posadzić.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mgduska 08:19, 13 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
BKosimkArt napisał(a)
Ja ostatnio byłam zdziwiona że wysyłają clematisy na bierząco a nie na wiosnę dopiero...
Śliczne zdjęcia zimowe


Z reguły czekają do wiosny, pierwszy raz mi się zdarzyła taka niespodzianka. Jak zamawiałam ziemia była miękka, w międzyczasie ziemia zamarzła, a potem przyszła ZIMA.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:20, 13 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
Ale fajne fotki ze spaceru
Może tam skąd wysyłali nie ma śniegu


Ja też się dziwię, że u mnie jest, 30 km dalej, w centrum miasta było suchutko, teraz jest raptem szron.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:21, 13 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mikina34 napisał(a)
W LM przed świętami były w wyprzedaży Ciemierniki biały Helleborus niger, małe doniczki, P9 podajże za 7,50zł, ale dość mocno rozwinięte, oczywiście część zasuszona, bo wiadomo jak sie traktuje rośliny w takich marketach
Nabyłam 4 szt, przetrzymałam dwa dni z wynoszeniem na chwile na dwór, potem trzymałam jakiś tydzień na tarasie osłonęte lakko kartonem. Od 30.12 siedzą zadołowane w ziemi na rabatach, teraz są pod śniegiem i mają się dobrze. Może jakbym zaplaciła za nie 30zł za sztuke to bym się bardziej cykała, że padną



Otóż to, moje były drogie jak jasny gwint!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:22, 13 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Moje zeszłoroczne zdobycze były jeszcze tańsze i w tym roku całe w pąkach W tym roku też będę polować na okazje.


Miałam jedną okazję na balkonie, ale po przekwitnięciu padła, dlatego w tym roku zainwestowałam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies