Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 22:55, 03 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To chyba ta Twoja ma za dobrze i spada jej morale
____________________
Sałatka pokrzywowa
gogo 00:24, 04 lut 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dziewczyny mają rajskie jabłonki, są różne odmiany.
Ania Anabuko dała zdjęcie takiej z ciemnymi liśćmi, jest w jej wizytówce na 1 stronie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
jankosia 21:01, 04 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A może jakiś jarząb? Obecnie jest tyle pięknych odmian.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
dana1s 08:01, 05 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Piękne ogrodowe obrazki pokazujesz Bardzo mi się podobają Twoje kompozycje, są takie naturalne i jakby stworzone przez naturę. Pięknie!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mgduska 08:56, 05 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
dana1s napisał(a)
Piękne ogrodowe obrazki pokazujesz Bardzo mi się podobają Twoje kompozycje, są takie naturalne i jakby stworzone przez naturę. Pięknie!


Dzięki Staram się! Ale wciąż jeszcze mam mnóstwo do zrobienia i powiem Ci, że tam gdzie sadzę baz napinki, wychodzi mi najlepiej - a tam, gdzie mi najbardziej zależy - wciąż nie jestem zadowolona!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:57, 05 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
gogo napisał(a)
Dziewczyny mają rajskie jabłonki, są różne odmiany.
Ania Anabuko dała zdjęcie takiej z ciemnymi liśćmi, jest w jej wizytówce na 1 stronie.

Widziałam, ma chyba nie tylko tą ciemną, muszę ją podpytać. Ja też mam jedną rajską, ale chciałabym z innym kolorem owoców, żeby jesienią było kolorowiej i dla ptaszków ciekawiej
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 09:00, 05 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
jankosia napisał(a)
A może jakiś jarząb? Obecnie jest tyle pięknych odmian.

To też jest bardzo dobry pomysł - ale gdzie je można zobaczyć w pełnej krasie? Wiesz, jak ktoś osobiście opowie, poleci, pokaże zdjęcie z każdej strony, wtedy łatwiej się zdecydować
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:44, 05 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ku pokrzepieniu serc


____________________
Sałatka pokrzywowa
Muszelka 22:42, 05 lut 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Serce pokrzepione, oczy nakarmione
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Anda 15:52, 06 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Madziu, doczytałam o poszukiwanym drzewku Piszesz, że ma być niewielkie, tzn. ile metrów? Bo niewielkie może być do 3m, ale może też być do 10 m, zależy od punktu widzenia

Ewa Pszczelarnia wrzuciła jakieś drzewa / Edit, w wątku Ogrodowo zakręcona.

Powtórzę jeszcze to, co odpowiedziałam u mnie na Twoje pytanie
Mam czereśnię Buttnera Czerwoną - na razie udaje mi się trzymać ją krótko; mam ozdobną jabłonkę kolumnową Red Lane - kwitnie na ciemny róż, jabłuszka są dość duże jak na jabłonkę ozdobną, są smaczne, słodkie i mają czerwony miąższ. Z dzikich owocowych mam świdośliwę olcholistną Amelanchier alnifolia Obelisk. Ma bardzo smaczne owoce, zrobiłam z niej konfiturę latem, wiosną kwitnie na biało. Mam jeszcze morwę Kagayamae, ale słabo rodzi owoce, ma za to piękne, duże liście.
Poza tym mam jeszcze bzy czarne, ale to bardziej krzaki niż drzewa i na jednym pniu rosnąć nie będą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies