Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

anpi 17:58, 07 lut 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Mgduska napisał(a)


Udało Ci się kiedyś chociaż DOPIĆ kawę na siedząco? Ale tak bez gości obok?

No coś Ty
A jak wspomniałam ,że marzy mi się taka metalowa biała romantyczna ławeczka,to eM powiedział: po co Ci jak i tak nie siedzisz na tych wszystkich fotelikach ,krzesełkach....w ogrodzie!No kurczę...muszę się jakoś siedzeniem wykazać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Mgduska 18:39, 07 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
anpi napisał(a)

No coś Ty
A jak wspomniałam ,że marzy mi się taka metalowa biała romantyczna ławeczka,to eM powiedział: po co Ci jak i tak nie siedzisz na tych wszystkich fotelikach ,krzesełkach....w ogrodzie!No kurczę...muszę się jakoś siedzeniem wykazać


Lepiej mu powiedz, że to dla niego! Ja nikomu nie życzę siedzenia, teraz, jak mnie dopadło choróbsko i mogę tylko siedzieć, bo przy chodzeniu kuleję jak trójnogi koń, naprawdę doceniam, jak to dobrze móc tak porządnie zmęczyć się w ogrodzie!
____________________
Sałatka pokrzywowa
gogo 19:37, 07 lut 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja mam stosować zasadę 15 minut pracy, 15 minut odpoczynku.
Ale te 15 minut tak długo trwa, leżak taki niewygodny, książka jakaś nudna....
A herbatę piję szybko, bo lubię gorącą
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Mgduska 20:18, 07 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
15 minut wypoczynku! Toż to drakońskie zalecenia! Który ogrodnik by to wytrzymał?
____________________
Sałatka pokrzywowa
gogo 23:41, 07 lut 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Więc nie stosuję
Nawet jak siedzę, to pracuję / główka /
I zaraz wstaję i po odpoczynku.
Na usprawiedliwienie lekarza: nie ma ogrodu
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Aurelllia 00:45, 08 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mgduska napisał(a)
15 minut wypoczynku! Toż to drakońskie zalecenia! Który ogrodnik by to wytrzymał?


Hahhaha dokładnie U mnie to wygląda tak: Siadam grzecznie na leżaczku z literaturą, myślę posiedzę/poleżę, poodpoczywam, zaczytam się a gdzie tam mój wewnętrzny zetor zaraz mnie podnosi i lecę grzebać na rabatach, albo chociaż za sekator złapie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Anda 07:18, 08 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Magdo, współczuję z powodu kontuzji. Obyś jak najszybciej wyzdrowiała
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mariposa 07:24, 08 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Z tym siedzeniem w ogrodzie to chyba wszyscy tak mamy, że szkoda nam czasu na bezczynność
Ale przecież warto mieć taki wymarzony, romantyczny kącik, chociażby po to, żeby na chwilę przycupnąć i nie dopić tej kawy, ale nacieszyć się samym faktem przycupnięcia
Śliczny masz ogródek, taki "cudnie nieuczesany", niewymuszony... Nie umiem czego takiego osiągnąć.
____________________
Ela Motylogród
zawitka 08:48, 08 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witaj przeszłam się po ogrodzie i nie wszystko doczytałam ale wiem że o różach wiadomości u Ciebie są więc będę wracać bo z nimi zaczynam przygodę choć znam je od lat.Zdjęcia są piękne .pokrzywa ----nie jadłam ale uwielbiam ją właśnie za to że wszystko ładnie rośnie po niej /gnojóweczka / a szczególnie u mnie trawy Pozdrawiam i jeśli pozwolisz będę wracać choć nie obiecuję że zawsze napiszę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gogo 16:54, 08 lut 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Magdo, jak tam noga, jest coś lepiej?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies