Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 18:54, 17 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Mgduska napisał(a)


Powiedziałabym, że uchylasz się od siewu, gdybym nie wiedziała, że to wcale nie jest śmieszne. Niech Cię ten magik naprawi i jakieś ćwiczki pokaże, to wszystko pewnie z braku ruchu. Wiosna jest zapowiedziana na połowę marca, więc jeszcze troszkę trzeba się pokonserwować, a potem będziem hulać ze szpadlem.

Magik mnie podreperował, ponakłuwał, pogniótł i jest lepiej. Za tydzień mam powtórkę z rozrywki i szkolenie z ćwiczeń. Jutro już się od siewu nie wykręcę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:36, 17 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O, przegapiłam odpowiedź, pytałam u Ciebie
Nie wykręcisz się, przypilnujem
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:17, 17 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Próbujesz mnie na coś namówić, tak?


Będzie Pani zadowolona!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
beta 07:58, 18 lut 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
lilarose napisał(a)


Będzie Pani zadowolona!


hahaha...dziewczyny jesteście niesamowite
buziak dla was
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 08:33, 18 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)


Będzie Pani zadowolona!


Ale te pomidorki to już chyba do jednego dołka z daliami
Gdzie to wszystko wcisnąć? Może worki luzem? Moja siostra tak miała koktajlowe, cały taras obstawiony, każdy pomidorek w osobnym worku z ziemią plus worek jutowy dla urody - pomidorki były przeszczęśliwe i owocowały jak szalone
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 11:05, 18 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
antracyt napisał(a)
Miałam dzisiaj marketową paprykę siać, ale coś mnie w biodrze zgięło i tak już zostałam. Na 15tą mam osteopatę i na samą myśl o tej wizycie boli mnie jeszcze bardziej. No cóż, będę siała jutro

Oj trzeba uważać, bo sezon za pasem i na chodzie być ważna rzecz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:09, 18 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Mgduska napisał(a)


Sylwia, ja za każdym razem, jak tak napada, czyszczę do zera. Już dwa razy były takie czapy, a teraz musieliśmy się do szklarni w ogóle dokopać, bo chociaż systematycznie przecieramy szlaki, to za każdym razem są zasypane. Trzeba by odśnieżać codziennie, a nas nie było trzy dni i ścieżka po prostu znikła. Teraz czapa jest rekordowa i muszę chyba z łopatą powalczyć, bo szczotką już nie dam rady.
Do Ciebie też zaglądam, podziwiam Wasze działania, pokazuję chłopakom, bo bardzo porządnie robicie

Też z dachu zrzucaliśmy bo trzeba by gont kłaść, a tu śniegu i lodu tyle. Teraz nakryte folią i taje.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Juzia 17:22, 18 lut 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Ale pięknie z tą bitą śmietaną!!!
U mnie już połowa się stopiła. I już tak ładnie nie wygląda.
A jak u ciebie???

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 17:31, 18 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U mnie dosypało. W jakimś innym kraju mieszkam? U wszystkich się topi, a u mnie -6.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Rench 17:48, 18 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kiedyś siałam celozje. Pierzaste i grzebieniaste.
Oczywiście na mojej ziemi, zamiast 50cm wysokości, to miały 50cm odrosty od głównego pędu. Wyrósł las celozjowy Ale miałam przynajmniej co zrywać do wazonu. Piękne były te miotły purpurowe i pomarańczowe. Grzebieniaste też były fantastyczne, kilkanaście lat temu, to była prawdziwa egzotyka w ogrodzie

Będę z ciekawością śledziła, jak u ciebie będą się sprawowały
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies