Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 22:14, 18 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370


Nowy nabytek, taki zwykły, ale fajny jak cały bukiet kwiatów - już przekwita, więc ma w sobie mnóstwo kolorów


____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 22:38, 18 kwi 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39465
Oooo... jak ładnie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
antracyt 07:28, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11938
Ale piękne pierwiosnki i nowy obelisk pod groszek. Jaka odmiana będzie się po nim pięła?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 08:20, 19 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Ale piękne pierwiosnki i nowy obelisk pod groszek. Jaka odmiana będzie się po nim pięła?



Będzie biały bez nazwy, Gwendoline, Senator, Prince Edward of York i Matucana. A obok jeszcze powojnik Julka i róża Wollerton Old Hall. Na bogato
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 08:24, 19 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33825
Wiosna też już na bogato A WOH super, bardzo mi się podoba. Lato u Ciebie też jest takie piękne, opulentne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Roocika 08:27, 19 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Mgduska napisał(a)





Bardzo mi się podobają te pierwiosnki
Wiosna się ciężko rozkręca...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mgduska 08:40, 19 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Wiosna też już na bogato A WOH super, bardzo mi się podoba. Lato u Ciebie też jest takie piękne, opulentne


Ha, opulentne - nowe słowo, nie znałam Oj, ja lubię, jak wszystko się wylewa z rabat, kwiecie kipi jak mleko - nie zawsze się to udaje, ale tak powinno być, żeby nie żal było ciąć na bukiety
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:44, 19 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)


Bardzo mi się podobają te pierwiosnki
Wiosna się ciężko rozkręca...


Po dwóch cieplejszych dniach już jest różnica, więc już raczej idzie ku dobremu
Pierwiosnek ząbkowany, dobrze u mnie się zadomowił, ciekawe jest to, że im dojrzalszy ma kwiat, tym ładniej wybarwiony.
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 08:48, 19 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Bajeczny kolor tego pierwiosnka, teraz takich energetyków potrzeba.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 08:55, 19 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33825
Mgduska napisał(a)


Ha, opulentne - nowe słowo, nie znałam Oj, ja lubię, jak wszystko się wylewa z rabat, kwiecie kipi jak mleko - nie zawsze się to udaje, ale tak powinno być, żeby nie żal było ciąć na bukiety


To słowo w słowniku nie istnieje Nie chciałam powtarzać, że na bogato Ja też tak lubię. I kiedyś to osiągnę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies