Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 08:35, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
o mamo...


Juziku
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:35, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dorii napisał(a)
Pięknie


Dzięki
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 11:28, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Mgduska napisał(a)






Normalnie nie wiem co zacytować, pięknie, buszowato i pewnie mega pachnąco.
Ale te paszcze mają bajeczny kolor. Masz zapisane jakie nasiona kupowałaś? No furorę tu robią.
Pokazałaś wiele miejsc których jakoś wcześniej nie kojarzyłam albo tak obrosły że nie poznaję.
Cud, miód i orzeszki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 12:02, 23 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mgduska napisał(a)





Subtelność … w ogrodzie wyglada właśnie tak
Madziu, do Ciebie wchodzić to ryzykowna gra. Escape room. Idę potem na te moje puste rabaty, bo przecież lubię minimalizm i widzę tylko te puste plamy, które można by fantazyjnie wypełnić mam jakiś zastój koncepcyjny, jakieś quo vadis, po prostu oglądam te Wasze bujne rabaty i myślę, że trzeba ruszyć na jakąś wycieczkę po CO….

Czy to maczki czy inne piękne?
mirkaka 16:00, 23 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9615
Bosko z tą żwirową ścieżką
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 20:51, 23 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Uroczy busz się tobie zrobił. Lwie paszcze kiedyś bardzo popularne w ogródkach ale teraz kolory jakby inne, ładniejsze.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mgduska 21:37, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


Normalnie nie wiem co zacytować, pięknie, buszowato i pewnie mega pachnąco.
Ale te paszcze mają bajeczny kolor. Masz zapisane jakie nasiona kupowałaś? No furorę tu robią.
Pokazałaś wiele miejsc których jakoś wcześniej nie kojarzyłam albo tak obrosły że nie poznaję.
Cud, miód i orzeszki


Miód i orzeszki to lejesz na moje serce, a właściwie czekoladę i orzeszki, bo miodu nie lubię niestety
Pachnie Róże pachną

Lwie paszcze kiedyś miałam ciemnoróżowe. Potem kupiłam wyfikane, angielskie nasionka w odmianie Tetra Mixed i Brighton Rock - ale te w szkalrni to na pewno nie one, tylko następne pokolenie. Te, które pokazywałam na pionowych zdjęciach, to będą któreś z tych angielskich - ale to są w sumie mieszanki kolorów, więc też do końca nie wiadomo co wyjdzie. Nasiona mam od jesieni 2020 i nadal pięknie wschodzą
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:49, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)


Subtelność … w ogrodzie wyglada właśnie tak
Madziu, do Ciebie wchodzić to ryzykowna gra. Escape room. Idę potem na te moje puste rabaty, bo przecież lubię minimalizm i widzę tylko te puste plamy, które można by fantazyjnie wypełnić mam jakiś zastój koncepcyjny, jakieś quo vadis, po prostu oglądam te Wasze bujne rabaty i myślę, że trzeba ruszyć na jakąś wycieczkę po CO….

Czy to maczki czy inne piękne?


Martka, mam tak samo Cieszę się swoim ogrodem, po czym wchodzę na forum i zaraz chcę wszystkiego sto razy więcej

Maczki kalifornijskie, pilnuję, żeby w tym miejscu się wysiewały, szczególnie te białe, bo o nie trudniej, na szczęście w tym roku się udało
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:51, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mirkaka napisał(a)
Bosko z tą żwirową ścieżką


Lubię ten moment, kiedy ona zaczyna znikać, normalnie jest bardzo wygodna, a teraz trzeba już kluczyć między roślinami i to właśnie lubię
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:55, 23 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Joku napisał(a)
Uroczy busz się tobie zrobił. Lwie paszcze kiedyś bardzo popularne w ogródkach ale teraz kolory jakby inne, ładniejsze.


Właśnie! Dlatego ją mam, bo zawsze była u mojej Babci Kolorów nie pamiętam, na pewno było ich dużo - ale w nowych odmianach fajne jest to, że są wysokie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies