Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 08:29, 17 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To byłby mój drugi weekend ogrodowy w tym roku. Bo kiedyś tam zajęłam się rabatką wejściową, dzięki czemu przed gośćmi udaję, że mam ogród cacy A nie mam. Ale była u nas wczoraj babka w sprawie zgłoszenia wycinki drzewa, babka z biura ogrodnika miejskiego i powiedziała: "Jak tu u Państwa pięknie!" Nie będę się przecież kłócić z fachowcem
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 08:35, 17 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Zdecydowanie z fachowcem nie należy się kłócić
Pani potwierdziła to co my tu wszyscy już od dawna wiemy
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 09:22, 17 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Magda! Mam dla Ciebie idealne miejsce jeśli chodzi o temperatury . Wyspy Kanaryjskie . To jest, proszę ja Ciebie, raj cieplny! Klimat bardzo przyjazny człowiekowi, temperatury przez okrągły rok mieszą się w przedziale 17-27, na południu jest bardziej słonecznie za to na północy bardziej wilgotno i zielono. Tylko ogrodowo to trochę trudne miejsce bo skalisto . Ale rozplenice są, bugenwille są, kaktusy też .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mgduska 09:26, 17 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mrokasia napisał(a)
Magda! Mam dla Ciebie idealne miejsce jeśli chodzi o temperatury . Wyspy Kanaryjskie . To jest, proszę ja Ciebie, raj cieplny! Klimat bardzo przyjazny człowiekowi, temperatury przez okrągły rok mieszą się w przedziale 17-27, na południu jest bardziej słonecznie za to na północy bardziej wilgotno i zielono. Tylko ogrodowo to trochę trudne miejsce bo skalisto . Ale rozplenice są, bugenwille są, kaktusy też .


Mówisz? Trochę nie wierzę, że takie miejsca istnieją
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 09:26, 17 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)
Zdecydowanie z fachowcem nie należy się kłócić
Pani potwierdziła to co my tu wszyscy już od dawna wiemy


____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 22:37, 17 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Oooo, Mrokasia ma rację z Kanarami - byłam kiedyś w styczniu - podobało mi się pogodowo Nawet mam zdjęcia z ogrodu botanicznego, czyli coś tam jednak da radę urosnąć

Magda, nastawiona na weekend???
U nas dziś tak wiało, że nie dało się nic robić, ale wiosnę czuć w powietrzu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 10:43, 20 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Powiem krótko - obcięłam wszystko. Róże, byliny, trawy, wszystko. Rzuciłam kompost gdzieniegdzie, mączkę rogową wszędzie. Pogoda była cudna, 18 st. w cieniu. Została do zrobienia szklarnia - mycie i wymiana ziemi.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 11:00, 20 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11523
W widzisz...niby niespiesznie, celebracja przedwiośnia... a jak ruszyłaś do pracy, to porządki odbębniłaś sprintem
Ja się będę pewnie do maja grzebać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 11:56, 20 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Mgduska napisał(a)
Powiem krótko - obcięłam wszystko. Róże, byliny, trawy, wszystko. Rzuciłam kompost gdzieniegdzie, mączkę rogową wszędzie. Pogoda była cudna, 18 st. w cieniu. Została do zrobienia szklarnia - mycie i wymiana ziemi.


Brawo!!! Ja już w sumie też mam sporo zrobione ale do końca to jeszcze trochę zostało. I mówię tu tylko o sprzątaniu. Nawożenie nie zrobione kompletnie, baaa, najpierw przydałoby się odchwaścić w wielu miejscach...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mgduska 13:39, 20 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
W widzisz...niby niespiesznie, celebracja przedwiośnia... a jak ruszyłaś do pracy, to porządki odbębniłaś sprintem
Ja się będę pewnie do maja grzebać


Zuza, a czy ja mam inne wyjście? Następny weekend mam w planach nieogrodowy (może ciut uszczknę, ale niekoniecznie), a potem to przecież już kwiecień! Trafiła się pogoda, więc rzuciłam się z sekatorem (nowym) na ogród i jakoś poszło. Ale ręka mnie bolała wieczorem, o reszcie nie wspomnę.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies