Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Anda 10:38, 10 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Piękne kwiaty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 12:01, 10 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Helen napisał(a)

Przycięłam ostatnie róże a dzisiaj imprezowo, więc z ogródka nici.
Jeszcze posadziłam kwiatki wiosenne do donic, od razu optymizmem powiało


Hmm czy tylko ja mam juz tak ze wole ogrod zamiast imprezek i szkoda mi na nie czasu? A wyjscie na imprezke traktuje jak marnowanie czasu na ogrod. Przynajmniej tak mam w sezonie

Helen, bialy Carlito caly i zdrowy po listkach. Teraz maja nowa zabawe. Wyciagaja dzdzownice z trawy. Juz mnie tym wykanczaja. Diably wcielone.

Pieknosci kwiatowe. Przylaszczki wymiataja.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 19:42, 10 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
LIDKA napisał(a)
Ciemierniki piękne a co to ta niebieska gwiazda ? Ślicznotka.

Przylaszczka. Ciemierniki dziękują
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 19:43, 10 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Anda napisał(a)
Piękne kwiaty

Dzięki Ostrość zdjęć nie ta, ale kwiaty piękne
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 19:45, 10 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
TAR napisał(a)


Hmm czy tylko ja mam juz tak ze wole ogrod zamiast imprezek i szkoda mi na nie czasu? A wyjscie na imprezke traktuje jak marnowanie czasu na ogrod. Przynajmniej tak mam w sezonie

Helen, bialy Carlito caly i zdrowy po listkach. Teraz maja nowa zabawe. Wyciagaja dzdzownice z trawy. Juz mnie tym wykanczaja. Diably wcielone.

Pieknosci kwiatowe. Przylaszczki wymiataja.


Tar, ja mam tak samo, jeśli chodzi o imprezy w sezonie ogrodowym. Ale to były urodziny mojej córki, więc marudzenia ani trochę z mojej strony nie było

Przylaszczki to takie małe cudeńka.
____________________
Helen - Hortensjowo
April 10:08, 26 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Helen napisał(a)
Optymistycznie




Śliczne przylaszczki, taka kępka mi się marzy. U mnie jakieś pojedyncze kwiatki. Nie chcą się zadomowić. A jak jest taka większa kępka to od razu bardziej rzuca się w oczy
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:26, 26 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Śliczne przylaszczki! Ja moje chyba zamordowałam w zeszłym roku, bo nie mogłam się zdecydować gdzie posadzić, parę razy przesadzałam i jak w końcu posadziłam to chyba one miały już dość. Nigdzie ich nie widzę a nie pamiętam gdzie ostatecznie wylądowały.

Mi też szkoda czasu na imprezy, wolę ogród .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 22:04, 27 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
April napisał(a)

Śliczne przylaszczki, taka kępka mi się marzy. U mnie jakieś pojedyncze kwiatki. Nie chcą się zadomowić. A jak jest taka większa kępka to od razu bardziej rzuca się w oczy

A ja właśnie myślę o zakupie kilku dodatkowych sztuk na allegro.
Cudne są
Rosną w delikatnym zacienieniu i są często podlewane. W każdym razie nie mają sucho
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 22:06, 27 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
mrokasia napisał(a)
Śliczne przylaszczki! Ja moje chyba zamordowałam w zeszłym roku, bo nie mogłam się zdecydować gdzie posadzić, parę razy przesadzałam i jak w końcu posadziłam to chyba one miały już dość. Nigdzie ich nie widzę a nie pamiętam gdzie ostatecznie wylądowały.

Mi też szkoda czasu na imprezy, wolę ogród .


Kasia, tak, one nie za bardzo lubią przesadzanie, ale potrafią się siać. Więc może znowu warto spróbować

Już czekam na "po świętach", żeby ruszyć w ogród
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 23:55, 27 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Helen, a czemu myślisz o kupowaniu skoro się sieją???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies